[AKTUALIZACJA] KOMUNIKAT: start rozgrywek przesunięty

Aktualizacja: Start sezonu Wiosna 2020 zostaje przesunięty na dalszy termin. Poinformujemy o nim w momencie, gdy pozwolą na to okoliczności związane między innymi z decyzjami administracyjnymi. Na dzień dzisiejszy najbliższym możliwym terminem rozegrania kolejki inaugurującej sezon jest weekend 28-29 marca. Będziemy informować na bieżąco.

W związku z ogólnopolską sytuacją w zakresie rozprzestrzeniania się koronawirusa oraz decyzjami przekazanymi dziś podczas konferencji prasowej Prezesa Rady Ministrów, Organizatorzy Futbol-Areny informują, że start sezonu Wiosna 2020 zostaje przesunięty o tydzień i rozpocznie się w weekend 21-22 marca 2020.

Nie chcemy podejmować radykalnych kroków, natomiast biorąc pod uwagę obecne nastroje społeczne oraz ogromną niepewność związaną z aktualną sytuacją, twierdzimy, że optymalnym rozwiązaniem będzie przesunięcie startu rozgrywek o tydzień, co pozwoli nam na oswojenie się wyzwaniami, przed którymi stanęliśmy obecnie jako więcej niż tylko piłkarska społeczność.

Na ten moment wszystkie nasze działania są skierowane na rozegranie pierwszego meczu sezonu w dniu 21.03.2020. Jednocześnie informujemy, że mecze przewidziane pierwotnie na weekend 14-15.03 (1. kolejka) zostają przesunięte na sam koniec sezonu i będą rozegrane w ramach 13. kolejki.