Przedstawiamy nominacje do najważniejszych wyróżnień indywidualnych w sezonie Jesień 2016. Zwycięzców ogłosimy 17 grudnia na gali zakończenia sezonu (więcej szczegółów wkrótce).
Zachęcamy do oddania głosów na swoich faworytów. Głosy mają wyłącznie charakter sondażowy i nie mają wpływu na końcowe wyniki wyborów.
LIGA A
Najlepszy gracz defensywny
[likebtn identifier=”item_1″ theme=”greenred” lang=”pl” dislike_enabled=”0″ icon_dislike_show=”0″ tooltip_enabled=”0″ i18n_like=”Głosuję” white_label=”1″ share_enabled=”0″ i18n_after_like=”Mój głos” i18n_after_dislike=”Usuwam głos” i18n_like_tooltip=”Oddaj głos” i18n_popup_text=”Oddałeś głos”]
[likebtn identifier=”item_2″ theme=”greenred” lang=”pl” dislike_enabled=”0″ icon_dislike_show=”0″ tooltip_enabled=”0″ i18n_like=”Głosuję” white_label=”1″ share_enabled=”0″ i18n_after_like=”Mój głos” i18n_after_dislike=”Usuwam głos” i18n_like_tooltip=”Oddaj głos” i18n_popup_text=”Oddałeś głos”]
Mateusz Parzyszek (Havana)
LIGA A
Najlepszy bramkarz
[likebtn identifier=”item_3″ theme=”greenred” lang=”pl” dislike_enabled=”0″ icon_dislike_show=”0″ tooltip_enabled=”0″ i18n_like=”Głosuję” white_label=”1″ share_enabled=”0″ i18n_after_like=”Mój głos” i18n_after_dislike=”Usuwam głos” i18n_like_tooltip=”Oddaj głos” i18n_popup_text=”Oddałeś głos”]
Karol Supczewski (Auto-Komis Bacaj Ostaszewo)
[likebtn identifier=”item_4″ theme=”greenred” lang=”pl” dislike_enabled=”0″ icon_dislike_show=”0″ tooltip_enabled=”0″ i18n_like=”Głosuję” white_label=”1″ share_enabled=”0″ i18n_after_like=”Mój głos” i18n_after_dislike=”Usuwam głos” i18n_like_tooltip=”Oddaj głos” i18n_popup_text=”Oddałeś głos”]
Piotr Dembiński (Dor-Mar NPS)
[likebtn identifier=”item_5″ theme=”greenred” lang=”pl” dislike_enabled=”0″ icon_dislike_show=”0″ tooltip_enabled=”0″ i18n_like=”Głosuję” white_label=”1″ share_enabled=”0″ i18n_after_like=”Mój głos” i18n_after_dislike=”Usuwam głos” i18n_like_tooltip=”Oddaj głos” i18n_popup_text=”Oddałeś głos”]
Patryk Dąbrowski (SM Flisak)
LIGA A
Najbardziej wartościowy zawodnik (MVP)
[likebtn identifier=”item_6″ theme=”greenred” lang=”pl” dislike_enabled=”0″ icon_dislike_show=”0″ tooltip_enabled=”0″ i18n_like=”Głosuję” white_label=”1″ share_enabled=”0″ i18n_after_like=”Mój głos” i18n_after_dislike=”Usuwam głos” i18n_like_tooltip=”Oddaj głos” i18n_popup_text=”Oddałeś głos”]
Marcin Tokarski (Dynamik Herring Toruń)
[likebtn identifier=”item_7″ theme=”greenred” lang=”pl” dislike_enabled=”0″ icon_dislike_show=”0″ tooltip_enabled=”0″ i18n_like=”Głosuję” white_label=”1″ share_enabled=”0″ i18n_after_like=”Mój głos” i18n_after_dislike=”Usuwam głos” i18n_like_tooltip=”Oddaj głos” i18n_popup_text=”Oddałeś głos”]
Kacper Orliński (Havana)
[likebtn identifier=”item_8″ theme=”greenred” lang=”pl” dislike_enabled=”0″ icon_dislike_show=”0″ tooltip_enabled=”0″ i18n_like=”Głosuję” white_label=”1″ share_enabled=”0″ i18n_after_like=”Mój głos” i18n_after_dislike=”Usuwam głos” i18n_like_tooltip=”Oddaj głos” i18n_popup_text=”Oddałeś głos”]
Grzegorz Pakulski (Auto-Mar Stare Miasto)
LIGA B1
Najlepszy gracz defensywny
[likebtn identifier=”item_9″ theme=”greenred” lang=”pl” dislike_enabled=”0″ icon_dislike_show=”0″ tooltip_enabled=”0″ i18n_like=”Głosuję” white_label=”1″ share_enabled=”0″ i18n_after_like=”Mój głos” i18n_after_dislike=”Usuwam głos” i18n_like_tooltip=”Oddaj głos” i18n_popup_text=”Oddałeś głos”]
Marceli Rozpędowski (Magica)
[likebtn identifier=”item_10″ theme=”greenred” lang=”pl” dislike_enabled=”0″ icon_dislike_show=”0″ tooltip_enabled=”0″ i18n_like=”Głosuję” white_label=”1″ share_enabled=”0″ i18n_after_like=”Mój głos” i18n_after_dislike=”Usuwam głos” i18n_like_tooltip=”Oddaj głos” i18n_popup_text=”Oddałeś głos”]
Łukasz Błaszkiewicz (Gran Canaria)
LIGA B1
Najlepszy bramkarz
[likebtn identifier=”item_11″ theme=”greenred” lang=”pl” dislike_enabled=”0″ icon_dislike_show=”0″ tooltip_enabled=”0″ i18n_like=”Głosuję” white_label=”1″ share_enabled=”0″ i18n_after_like=”Mój głos” i18n_after_dislike=”Usuwam głos” i18n_like_tooltip=”Oddaj głos” i18n_popup_text=”Oddałeś głos”]
Paweł Rapciewicz (Gran Canaria)
[likebtn identifier=”item_12″ theme=”greenred” lang=”pl” dislike_enabled=”0″ icon_dislike_show=”0″ tooltip_enabled=”0″ i18n_like=”Głosuję” white_label=”1″ share_enabled=”0″ i18n_after_like=”Mój głos” i18n_after_dislike=”Usuwam głos” i18n_like_tooltip=”Oddaj głos” i18n_popup_text=”Oddałeś głos”]
Damian Celmer (FC Cezar)
[likebtn identifier=”item_13″ theme=”greenred” lang=”pl” dislike_enabled=”0″ icon_dislike_show=”0″ tooltip_enabled=”0″ i18n_like=”Głosuję” white_label=”1″ share_enabled=”0″ i18n_after_like=”Mój głos” i18n_after_dislike=”Usuwam głos” i18n_like_tooltip=”Oddaj głos” i18n_popup_text=”Oddałeś głos”]
Jakub Adanowicz (Catenaccio)
LIGA B1
Najbardziej wartościowy gracz (MVP)
[likebtn identifier=”item_14″ theme=”greenred” lang=”pl” dislike_enabled=”0″ icon_dislike_show=”0″ tooltip_enabled=”0″ i18n_like=”Głosuję” white_label=”1″ share_enabled=”0″ i18n_after_like=”Mój głos” i18n_after_dislike=”Usuwam głos” i18n_like_tooltip=”Oddaj głos” i18n_popup_text=”Oddałeś głos”]
Rafał Prokopczuk (KOKA Team)
[likebtn identifier=”item_15″ theme=”greenred” lang=”pl” dislike_enabled=”0″ icon_dislike_show=”0″ tooltip_enabled=”0″ i18n_like=”Głosuję” white_label=”1″ share_enabled=”0″ i18n_after_like=”Mój głos” i18n_after_dislike=”Usuwam głos” i18n_like_tooltip=”Oddaj głos” i18n_popup_text=”Oddałeś głos”]
Mateusz Rościszewski (Kolo Terrorita)
[likebtn identifier=”item_16″ theme=”greenred” lang=”pl” dislike_enabled=”0″ icon_dislike_show=”0″ tooltip_enabled=”0″ i18n_like=”Głosuję” white_label=”1″ share_enabled=”0″ i18n_after_like=”Mój głos” i18n_after_dislike=”Usuwam głos” i18n_like_tooltip=”Oddaj głos” i18n_popup_text=”Oddałeś głos”]
Piotr Łojko (Gran Canaria)
LIGA B2
Najlepszy zawodnik defensywny
[likebtn identifier=”item_17″ theme=”greenred” lang=”pl” dislike_enabled=”0″ icon_dislike_show=”0″ tooltip_enabled=”0″ i18n_like=”Głosuję” white_label=”1″ share_enabled=”0″ i18n_after_like=”Mój głos” i18n_after_dislike=”Usuwam głos” i18n_like_tooltip=”Oddaj głos” i18n_popup_text=”Oddałeś głos”]
Bartosz Olkowski (Big Bulls Kowalewo)
[likebtn identifier=”item_18″ theme=”greenred” lang=”pl” dislike_enabled=”0″ icon_dislike_show=”0″ tooltip_enabled=”0″ i18n_like=”Głosuję” white_label=”1″ share_enabled=”0″ i18n_after_like=”Mój głos” i18n_after_dislike=”Usuwam głos” i18n_like_tooltip=”Oddaj głos” i18n_popup_text=”Oddałeś głos”]
Maciej Borek (Górsk)
LIGA B2
Najlepszy bramkarz
[likebtn identifier=”item_19″ theme=”greenred” lang=”pl” dislike_enabled=”0″ icon_dislike_show=”0″ tooltip_enabled=”0″ i18n_like=”Głosuję” white_label=”1″ share_enabled=”0″ i18n_after_like=”Mój głos” i18n_after_dislike=”Usuwam głos” i18n_like_tooltip=”Oddaj głos” i18n_popup_text=”Oddałeś głos”]
Mateusz Iwański (Piegusek Damar S.C.)
[likebtn identifier=”item_20″ theme=”greenred” lang=”pl” dislike_enabled=”0″ icon_dislike_show=”0″ tooltip_enabled=”0″ i18n_like=”Głosuję” white_label=”1″ share_enabled=”0″ i18n_after_like=”Mój głos” i18n_after_dislike=”Usuwam głos” i18n_like_tooltip=”Oddaj głos” i18n_popup_text=”Oddałeś głos”]
Kamil Lasek (FC Drewce&UW)
[likebtn identifier=”item_21″ theme=”greenred” lang=”pl” dislike_enabled=”0″ icon_dislike_show=”0″ tooltip_enabled=”0″ i18n_like=”Głosuję” white_label=”1″ share_enabled=”0″ i18n_after_like=”Mój głos” i18n_after_dislike=”Usuwam głos” i18n_like_tooltip=”Oddaj głos” i18n_popup_text=”Oddałeś głos”]
Piotr Studziński (Bianconeri Mat-Bud)
LIGA B2
Najbardziej wartościowy gracz (MVP)
[likebtn identifier=”item_22″ theme=”greenred” lang=”pl” dislike_enabled=”0″ icon_dislike_show=”0″ tooltip_enabled=”0″ i18n_like=”Głosuję” white_label=”1″ share_enabled=”0″ i18n_after_like=”Mój głos” i18n_after_dislike=”Usuwam głos” i18n_like_tooltip=”Oddaj głos” i18n_popup_text=”Oddałeś głos”]
Bartosz Nowodworski (Big Bulls Kowalewo)
[likebtn identifier=”item_23″ theme=”greenred” lang=”pl” dislike_enabled=”0″ icon_dislike_show=”0″ tooltip_enabled=”0″ i18n_like=”Głosuję” white_label=”1″ share_enabled=”0″ i18n_after_like=”Mój głos” i18n_after_dislike=”Usuwam głos” i18n_like_tooltip=”Oddaj głos” i18n_popup_text=”Oddałeś głos”]
Mateusz Jaworski (Piegusek Damar S.C.)
[likebtn identifier=”item_24″ theme=”greenred” lang=”pl” dislike_enabled=”0″ icon_dislike_show=”0″ tooltip_enabled=”0″ i18n_like=”Głosuję” white_label=”1″ share_enabled=”0″ i18n_after_like=”Mój głos” i18n_after_dislike=”Usuwam głos” i18n_like_tooltip=”Oddaj głos” i18n_popup_text=”Oddałeś głos”]
Robert Łotysz (Górsk)
LIGA C
Najlepszy zawodnik defensywny
[likebtn identifier=”item_25″ theme=”greenred” lang=”pl” dislike_enabled=”0″ icon_dislike_show=”0″ tooltip_enabled=”0″ i18n_like=”Głosuję” white_label=”1″ share_enabled=”0″ i18n_after_like=”Mój głos” i18n_after_dislike=”Usuwam głos” i18n_like_tooltip=”Oddaj głos” i18n_popup_text=”Oddałeś głos”]
Marcin Oniszczuk (OpusCapita)
[likebtn identifier=”item_26″ theme=”greenred” lang=”pl” dislike_enabled=”0″ icon_dislike_show=”0″ tooltip_enabled=”0″ i18n_like=”Głosuję” white_label=”1″ share_enabled=”0″ i18n_after_like=”Mój głos” i18n_after_dislike=”Usuwam głos” i18n_like_tooltip=”Oddaj głos” i18n_popup_text=”Oddałeś głos”]
Łukasz Stankiewicz (JZK Fasad-Bud Klinowcy)
LIGA C
Najlepszy bramkarz
[likebtn identifier=”item_27″ theme=”greenred” lang=”pl” dislike_enabled=”0″ icon_dislike_show=”0″ tooltip_enabled=”0″ i18n_like=”Głosuję” white_label=”1″ share_enabled=”0″ i18n_after_like=”Mój głos” i18n_after_dislike=”Usuwam głos” i18n_like_tooltip=”Oddaj głos” i18n_popup_text=”Oddałeś głos”]
Sebastian Foksiński (OpusCapita)
[likebtn identifier=”item_28″ theme=”greenred” lang=”pl” dislike_enabled=”0″ icon_dislike_show=”0″ tooltip_enabled=”0″ i18n_like=”Głosuję” white_label=”1″ share_enabled=”0″ i18n_after_like=”Mój głos” i18n_after_dislike=”Usuwam głos” i18n_like_tooltip=”Oddaj głos” i18n_popup_text=”Oddałeś głos”]
Kamil Borowicz (The Power Team)
[likebtn identifier=”item_29″ theme=”greenred” lang=”pl” dislike_enabled=”0″ icon_dislike_show=”0″ tooltip_enabled=”0″ i18n_like=”Głosuję” white_label=”1″ share_enabled=”0″ i18n_after_like=”Mój głos” i18n_after_dislike=”Usuwam głos” i18n_like_tooltip=”Oddaj głos” i18n_popup_text=”Oddałeś głos”]
Kamil Chruściński (Łatwe Punkty)
LIGA C
Najbardziej wartościowy zawodnik (MVP)
[likebtn identifier=”item_30″ theme=”greenred” lang=”pl” dislike_enabled=”0″ icon_dislike_show=”0″ tooltip_enabled=”0″ i18n_like=”Głosuję” white_label=”1″ share_enabled=”0″ i18n_after_like=”Mój głos” i18n_after_dislike=”Usuwam głos” i18n_like_tooltip=”Oddaj głos” i18n_popup_text=”Oddałeś głos”]
Paweł Miętkiewicz (FC Bezimienni)
[likebtn identifier=”item_31″ theme=”greenred” lang=”pl” dislike_enabled=”0″ icon_dislike_show=”0″ tooltip_enabled=”0″ i18n_like=”Głosuję” white_label=”1″ share_enabled=”0″ i18n_after_like=”Mój głos” i18n_after_dislike=”Usuwam głos” i18n_like_tooltip=”Oddaj głos” i18n_popup_text=”Oddałeś głos”]
Bartosz Wilkanowski (JZK Fasad-Bud Klinowcy)
[likebtn identifier=”item_32″ theme=”greenred” lang=”pl” dislike_enabled=”0″ icon_dislike_show=”0″ tooltip_enabled=”0″ i18n_like=”Głosuję” white_label=”1″ share_enabled=”0″ i18n_after_like=”Mój głos” i18n_after_dislike=”Usuwam głos” i18n_like_tooltip=”Oddaj głos” i18n_popup_text=”Oddałeś głos”]
Piotr Zielaskowski (The Power Team)