#proTYPER
TOP TYGODNIA
Wyniki
KALENDARZ
Newsy
REGULAMIN
FUTBOL.TV
VEO
Veo Live
YOUTUBE
VeoPoradnik
FOTORELACJE
TOP 100
Archiwum
KONTAKT
propozycje do top tygodnia
SZUKAJ
LIGA A
Tabela
Terminarz | Wyniki
Statystyki indywidualne
LIGA B
Tabela
Terminarz | Wyniki
Statystyki indywidualne
LIGA C
Tabela
Terminarz | Wyniki
Statystyki indywidualne
Liga D
Tabela
Terminarz | Wyniki
Statystyki indywidualne
Liga E
Tabela
Terminarz | Wyniki
Statystyki indywidualne
18 kwietnia, 20:00
Liga B
MTL Dom Stali
2
Młodzi Emeryci NordGips FC
8
14 kwietnia, 20:00
Liga A
Gmina Lipno
1
HAVANA
2
14 kwietnia, 19:00
Liga E
Decosquad
5
AKS Toronto
3
14 kwietnia, 19:00
Liga A
FC Drewce
Galacticos Lizard King
14 kwietnia, 18:00
Liga C
PZWANN
2
Galactik Football G-D
6
14 kwietnia, 18:00
Liga A
Q-JAWY Skiety Klapki
2
Bartist
9
14 kwietnia, 17:00
Liga D
White Tigers
5
Inter Toruń
7
14 kwietnia, 17:00
Liga A
Ragazzi
6
Albatros Interset
2
14 kwietnia, 16:00
Liga C
KS Inflacja
1
Team-UA II
6
14 kwietnia, 16:00
Liga A
JBB Toruń
2
OpusCapita
3
14 kwietnia, 15:00
Liga C
Tormal
2
WUTEH
1
14 kwietnia, 15:00
Liga B
Redburn Kamlex
4
JBB II Toruń
6
14 kwietnia, 14:00
Liga C
Nexler Team
9
Central Campus
3
14 kwietnia, 14:00
Liga B
Arcis Alvent Toruń
3
EM3DACH
5
14 kwietnia, 13:00
Liga C
Sparta Carmager Toruń
4
FC Posti
2
14 kwietnia, 13:00
Liga B
Squadra Azzurra
4
Wulcar Lulkowo
4
14 kwietnia, 12:00
Liga B
Team-UA
7
Flotcamp
2
14 kwietnia, 11:00
Liga D
FC Lampart Lubicz
1
FC Legends Kowalewo
5
14 kwietnia, 11:00
Liga B
RYWAL RHC
1
Impact Obrowo
4
14 kwietnia, 10:00
Liga E
KS Inflacja II
3
OSP Bierzgłowo
0
14 kwietnia, 10:00
Liga B
OKS Rubinkowo
3
FCTP
2
13 kwietnia, 19:00
Liga C
Gladiator Nieszawka
7
Hydra Nieszawka
2
13 kwietnia, 18:00
Liga C
Jordanki
5
Clar System
3
13 kwietnia, 17:00
Liga D
Formyca Toruń
3
KOKA Team
2
13 kwietnia, 16:00
Liga E
Ando FC
9
As Majer Flotcamp II
2
13 kwietnia, 16:00
Liga D
FC Rangers Toruń
1
Bactotech Toruń
5
13 kwietnia, 15:00
Liga E
Starecegly.com
12
Gamet Team
0
13 kwietnia, 15:00
Liga D
Golden Boys
0
FC Drewce II
7
13 kwietnia, 14:00
Liga E
FC Zbieranina
2
FC Złotoria
10
13 kwietnia, 14:00
Liga D
Moonkunku FC
3
Emeryci i Renciści
2
13 kwietnia, 13:00
Liga D
PZWANN 2.0
2
FC Golden Six
4
13 kwietnia, 12:00
Liga E
Komturia Toruń
3
NEUCA
5
13 kwietnia, 11:00
Liga E
FC Devils
7
Wolf’s Toruń
0
07 kwietnia, 20:00
Liga A
OpusCapita
2
Bartist
2
07 kwietnia, 19:00
Liga A
FC Drewce
0
HAVANA
11
20 kwietnia, 11:00
Liga D
Formyca Toruń
Inter Toruń
20 kwietnia, 12:00
Liga D
Golden Boys
PZWANN 2.0
20 kwietnia, 13:00
Liga D
Moonkunku FC
Bactotech Toruń
20 kwietnia, 14:00
Liga D
FC Legends Kowalewo
FC Drewce II
20 kwietnia, 14:00
Liga E
FC Zbieranina
Ando FC
20 kwietnia, 15:00
Liga D
FC Rangers Toruń
White Tigers
20 kwietnia, 15:00
Liga E
FC Złotoria
As Majer Flotcamp II
20 kwietnia, 16:00
Liga C
Tormal
Clar System
20 kwietnia, 16:00
Liga E
FC Devils
AKS Toronto
20 kwietnia, 17:00
Liga C
Galactik Football G-D
Jordanki
20 kwietnia, 17:00
Liga E
KS Inflacja II
Pak Technik
20 kwietnia, 18:00
Liga D
FC Lampart Lubicz
Emeryci i Renciści
20 kwietnia, 19:00
Liga C
PZWANN
Gladiator Nieszawka
20 kwietnia, 20:00
Liga B
Team-UA
EM3DACH
21 kwietnia, 10:00
Liga B
JBB II Toruń
FCTP
21 kwietnia, 10:00
Liga E
NEUCA
Gamet Team
21 kwietnia, 11:00
Liga B
Młodzi Emeryci NordGips FC
RYWAL RHC
21 kwietnia, 11:00
Liga C
Sparta Carmager Toruń
WUTEH
21 kwietnia, 12:00
Liga B
Flotcamp
MTL Dom Stali
21 kwietnia, 12:00
Liga D
KOKA Team
FC Golden Six
21 kwietnia, 13:00
Liga B
Impact Obrowo
Arcis Alvent Toruń
21 kwietnia, 13:00
Liga E
Wolf’s Toruń
Decosquad
21 kwietnia, 14:00
Liga B
Redburn Kamlex
Squadra Azzurra
21 kwietnia, 14:00
Liga C
Hydra Nieszawka
Nexler Team
21 kwietnia, 15:00
Liga B
Wulcar Lulkowo
OKS Rubinkowo
21 kwietnia, 15:00
Liga C
KS Inflacja
FC Posti
21 kwietnia, 16:00
Liga A
Galacticos Lizard King
Albatros Interset
21 kwietnia, 16:00
Liga C
Team-UA II
Central Campus
21 kwietnia, 17:00
Liga A
Ragazzi
Bartist
21 kwietnia, 17:00
Liga E
Komturia Toruń
Starecegly.com
21 kwietnia, 18:00
Liga A
Q-JAWY Skiety Klapki
FC Drewce
21 kwietnia, 19:00
Liga A
OpusCapita
Gmina Lipno
21 kwietnia, 20:00
Liga A
HAVANA
JBB Toruń
27 kwietnia, 11:00
Liga D
Moonkunku FC
FC Rangers Toruń
27 kwietnia, 12:00
Liga D
Inter Toruń
Emeryci i Renciści
Statystyki indywidualne – Liga C Wiosna 2016
Strzelcy
Zobacz wszystkich zawodników
Zawodnik
Zespół
Artur Żero
Dual Polska
45
Mariusz Ziółkowski
KP OSP Zelgno
31
Miłosz Kłusek
KP OSP Zelgno
30
Marek Wasielewski
ADP Hurto-Zbyt Zawały
26
Marcin Bumbul
Wygrywaj albo Giń
21
Przemysław Boldt
Emeryci i Renciści
20
Jakub Piątkowski
KP OSP Zelgno
19
Paweł Przyjemski
Kujawiak Toruń
18
Michał Cyra
Bartist
16
Piotr Szmalc
Absolut 07
16
Asystenci
Zobacz wszystkich zawodników
Zawodnik
Zespół
Marcin Bumbul
Wygrywaj albo Giń
22
Mariusz Ziółkowski
KP OSP Zelgno
21
Hubert Chojnacki
FC Drewce
16
Łukasz Siemiński
BMX Rowery Toruń
16
Artur Żero
Dual Polska
14
Marek Wasielewski
ADP Hurto-Zbyt Zawały
13
Tomasz Dulanowski
Wygrywaj albo Giń
13
Miłosz Kłusek
KP OSP Zelgno
12
Miłosz Makowski
Wygrywaj albo Giń
12
Przemysław Boldt
Emeryci i Renciści
11
Gracz meczu
Zobacz wszystkich zawodników
Zawodnik
Zespół
Artur Żero
Dual Polska
7
Przemysław Boldt
Emeryci i Renciści
7
Miłosz Kłusek
KP OSP Zelgno
5
Marek Wasielewski
ADP Hurto-Zbyt Zawały
4
Marcin Bumbul
Wygrywaj albo Giń
4
Kamil Pyka
White Tigers
4
Mariusz Ziółkowski
KP OSP Zelgno
3
Żółte kartki
Zobacz wszystkich zawodników
Zawodnik
Zespół
Miłosz Makowski
Wygrywaj albo Giń
4
Rafał Dudkowski
Spidmar
4
Joachim Trenk
FC Drewce
4
Michał Dudek
AVOCADO Pralnia Dywanów
4
Czerwone kartki
Zobacz wszystkich zawodników
Zawodnik
Zespół
Mirosław Lesiński
AVOCADO Pralnia Dywanów
1
Marcin Wiśniewski
Dual Polska
1
Patryk Kraśniewski
FC Drewce
1
Radosław Dąbrowski
OpusCapita
1
Punktacja kanadyjska
Zobacz wszystkich zawodników
Zawodnik
Zespół
Artur Żero
Dual Polska
59
Mariusz Ziółkowski
KP OSP Zelgno
52
Marcin Bumbul
Wygrywaj albo Giń
43
Miłosz Kłusek
KP OSP Zelgno
42
Marek Wasielewski
ADP Hurto-Zbyt Zawały
39
Przemysław Boldt
Emeryci i Renciści
31
Jakub Piątkowski
KP OSP Zelgno
30
Hubert Chojnacki
FC Drewce
30
Miłosz Makowski
Wygrywaj albo Giń
28
Tomasz Dulanowski
Wygrywaj albo Giń
27
Bramki na mecz
Zobacz wszystkich zawodników
Zawodnik
Zespół
Bramki na mecz
Miłosz Kłusek
KP OSP Zelgno
3.75
Artur Żero
Dual Polska
3.46
Przemysław Boldt
Emeryci i Renciści
2.22
Mariusz Ziółkowski
KP OSP Zelgno
2.21
Marek Wasielewski
ADP Hurto-Zbyt Zawały
2.17
Maciej Żurawski
FC Drewce
2.00
Bartosz Szprenglewski
KP OSP Zelgno
2.00
Jakub Piątkowski
KP OSP Zelgno
1.90
Eryk Parzniewski
FC Drewce
1.83
Hubert Chojnacki
FC Drewce
1.75
Asysty na mecz
Zobacz wszystkich zawodników
Zawodnik
Zespół
Asysty na mecz
Hubert Chojnacki
FC Drewce
2.00
Bartosz Szprenglewski
KP OSP Zelgno
2.00
Marcin Bumbul
Wygrywaj albo Giń
1.69
Mariusz Ziółkowski
KP OSP Zelgno
1.50
Miłosz Kłusek
KP OSP Zelgno
1.50
Kamil Pyka
White Tigers
1.43
Sławomir Has
BMX Rowery Toruń
1.38
Łukasz Siemiński
BMX Rowery Toruń
1.33
Łukasz Nowacki
The Blues
1.25
Przemysław Boldt
Emeryci i Renciści
1.22
Search