#proTYPER
TOP TYGODNIA
Wyniki
KALENDARZ
Newsy
REGULAMIN
FUTBOL.TV
VEO
Veo Live
YOUTUBE
VeoPoradnik
FOTORELACJE
TOP 100
Archiwum
KONTAKT
propozycje do top tygodnia
SZUKAJ
LIGA A
Tabela
Terminarz | Wyniki
Statystyki indywidualne
LIGA B
Tabela
Terminarz | Wyniki
Statystyki indywidualne
LIGA C
Tabela
Terminarz | Wyniki
Statystyki indywidualne
Liga D
Tabela
Terminarz | Wyniki
Statystyki indywidualne
Liga E
Tabela
Terminarz | Wyniki
Statystyki indywidualne
14 kwietnia, 20:00
Liga A
Gmina Lipno
1
HAVANA
2
14 kwietnia, 19:00
Liga E
Decosquad
5
AKS Toronto
3
14 kwietnia, 19:00
Liga A
FC Drewce
Galacticos Lizard King
14 kwietnia, 18:00
Liga C
PZWANN
2
Galactik Football G-D
6
14 kwietnia, 18:00
Liga A
Q-JAWY Skiety Klapki
2
Bartist
9
14 kwietnia, 17:00
Liga D
White Tigers
5
Inter Toruń
7
14 kwietnia, 17:00
Liga A
Ragazzi
6
Albatros Interset
2
14 kwietnia, 16:00
Liga C
KS Inflacja
1
Team-UA II
6
14 kwietnia, 16:00
Liga A
JBB Toruń
2
OpusCapita
3
14 kwietnia, 15:00
Liga C
Tormal
2
WUTEH
1
14 kwietnia, 15:00
Liga B
Redburn Kamlex
4
JBB II Toruń
6
14 kwietnia, 14:00
Liga C
Nexler Team
9
Central Campus
3
14 kwietnia, 14:00
Liga B
Arcis Alvent Toruń
3
EM3DACH
5
14 kwietnia, 13:00
Liga C
Sparta Carmager Toruń
4
FC Posti
2
14 kwietnia, 13:00
Liga B
Squadra Azzurra
4
Wulcar Lulkowo
4
14 kwietnia, 12:00
Liga B
Team-UA
7
Flotcamp
2
14 kwietnia, 11:00
Liga D
FC Lampart Lubicz
1
FC Legends Kowalewo
5
14 kwietnia, 11:00
Liga B
RYWAL RHC
1
Impact Obrowo
4
14 kwietnia, 10:00
Liga E
KS Inflacja II
3
OSP Bierzgłowo
0
14 kwietnia, 10:00
Liga B
OKS Rubinkowo
3
FCTP
2
13 kwietnia, 19:00
Liga C
Gladiator Nieszawka
7
Hydra Nieszawka
2
13 kwietnia, 18:00
Liga C
Jordanki
5
Clar System
3
13 kwietnia, 17:00
Liga D
Formyca Toruń
3
KOKA Team
2
13 kwietnia, 16:00
Liga E
Ando FC
9
As Majer Flotcamp II
2
13 kwietnia, 16:00
Liga D
FC Rangers Toruń
1
Bactotech Toruń
5
13 kwietnia, 15:00
Liga E
Starecegly.com
12
Gamet Team
0
13 kwietnia, 15:00
Liga D
Golden Boys
0
FC Drewce II
7
13 kwietnia, 14:00
Liga E
FC Zbieranina
2
FC Złotoria
10
13 kwietnia, 14:00
Liga D
Moonkunku FC
3
Emeryci i Renciści
2
13 kwietnia, 13:00
Liga D
PZWANN 2.0
2
FC Golden Six
4
13 kwietnia, 12:00
Liga E
Komturia Toruń
3
NEUCA
5
13 kwietnia, 11:00
Liga E
FC Devils
7
Wolf’s Toruń
0
07 kwietnia, 20:00
Liga A
OpusCapita
2
Bartist
2
07 kwietnia, 19:00
Liga A
FC Drewce
0
HAVANA
11
07 kwietnia, 18:00
Liga A
Q-JAWY Skiety Klapki
7
Albatros Interset
6
18 kwietnia, 20:00
Liga B
MTL Dom Stali
Młodzi Emeryci NordGips FC
20 kwietnia, 11:00
Liga D
Formyca Toruń
Inter Toruń
20 kwietnia, 12:00
Liga D
Golden Boys
PZWANN 2.0
20 kwietnia, 13:00
Liga D
Moonkunku FC
Bactotech Toruń
20 kwietnia, 14:00
Liga D
FC Legends Kowalewo
FC Drewce II
20 kwietnia, 14:00
Liga E
FC Zbieranina
Ando FC
20 kwietnia, 15:00
Liga D
FC Rangers Toruń
White Tigers
20 kwietnia, 15:00
Liga E
FC Złotoria
As Majer Flotcamp II
20 kwietnia, 16:00
Liga C
Tormal
Clar System
20 kwietnia, 16:00
Liga E
FC Devils
AKS Toronto
20 kwietnia, 17:00
Liga C
Galactik Football G-D
Jordanki
20 kwietnia, 17:00
Liga E
KS Inflacja II
Pak Technik
20 kwietnia, 18:00
Liga D
FC Lampart Lubicz
Emeryci i Renciści
20 kwietnia, 19:00
Liga C
PZWANN
Gladiator Nieszawka
20 kwietnia, 20:00
Liga B
Team-UA
EM3DACH
21 kwietnia, 10:00
Liga B
JBB II Toruń
FCTP
21 kwietnia, 10:00
Liga E
NEUCA
Gamet Team
21 kwietnia, 11:00
Liga B
Młodzi Emeryci NordGips FC
RYWAL RHC
21 kwietnia, 11:00
Liga C
Sparta Carmager Toruń
WUTEH
21 kwietnia, 12:00
Liga B
Flotcamp
MTL Dom Stali
21 kwietnia, 12:00
Liga D
KOKA Team
FC Golden Six
21 kwietnia, 13:00
Liga B
Impact Obrowo
Arcis Alvent Toruń
21 kwietnia, 13:00
Liga E
Wolf’s Toruń
Decosquad
21 kwietnia, 14:00
Liga B
Redburn Kamlex
Squadra Azzurra
21 kwietnia, 14:00
Liga C
Hydra Nieszawka
Nexler Team
21 kwietnia, 15:00
Liga B
Wulcar Lulkowo
OKS Rubinkowo
21 kwietnia, 15:00
Liga C
KS Inflacja
FC Posti
21 kwietnia, 16:00
Liga A
Galacticos Lizard King
Albatros Interset
21 kwietnia, 16:00
Liga C
Team-UA II
Central Campus
21 kwietnia, 17:00
Liga A
Ragazzi
Bartist
21 kwietnia, 17:00
Liga E
Komturia Toruń
Starecegly.com
21 kwietnia, 18:00
Liga A
Q-JAWY Skiety Klapki
FC Drewce
21 kwietnia, 19:00
Liga A
OpusCapita
Gmina Lipno
21 kwietnia, 20:00
Liga A
HAVANA
JBB Toruń
27 kwietnia, 11:00
Liga D
Moonkunku FC
FC Rangers Toruń
Statystyki indywidualne – Liga C2 Jesień 2018
Strzelcy
Zobacz wszystkich zawodników
Zawodnik
Zespół
Marcin Auguściński
Amper Turzno
38
Andrzej Kruszczewski
Time Marszałek Group
29
Dawid Błaszkiewicz
Brzoza Toruńska
23
Piotr Zielaskowski
DPF Pełen Wtrysk
23
Mateusz Żurawski
Naprzód Harcerska
23
Patryk Prowancki
Marcus Kerr Moda Męska
21
Mateusz Bugajak
Arcis Alvent Toruń
20
Mateusz Urbański
Naprzód Harcerska
18
Mikhailo Andrusenko
AVOCADO Pralnia Dywanów
17
Waldemar Kulwicki
Time Marszałek Group
17
Asystenci
Zobacz wszystkich zawodników
Zawodnik
Zespół
Philip Melkowski
Amper Turzno
17
Marcin Auguściński
Amper Turzno
16
Mirosław Boniecki
Brzoza Toruńska
13
Waldemar Kulwicki
Time Marszałek Group
12
Fabian Góralski
HAVANA
12
Marcin Snopkowski
Time Marszałek Group
12
Kacper Piotrowski
Amper Turzno
11
Łukasz Przedpełski
Time Marszałek Group
11
Jakub Durda
Naprzód Harcerska
11
Patryk Prowancki
Marcus Kerr Moda Męska
10
Gracz meczu
Zobacz wszystkich zawodników
Zawodnik
Zespół
Marcin Auguściński
Amper Turzno
6
Mateusz Żurawski
Naprzód Harcerska
6
Patryk Prowancki
Marcus Kerr Moda Męska
5
Andrzej Kruszczewski
Time Marszałek Group
3
Piotr Zielaskowski
DPF Pełen Wtrysk
3
Adrian Komsta
Arcis Alvent Toruń
3
Artur Nikoniuk
White Tigers
3
Żółte kartki
Zobacz wszystkich zawodników
Zawodnik
Zespół
Piotr Zielaskowski
DPF Pełen Wtrysk
5
Dawid Błaszkiewicz
Brzoza Toruńska
4
Waldemar Kulwicki
Time Marszałek Group
3
Adrian Komsta
Arcis Alvent Toruń
3
Czerwone kartki
Zobacz wszystkich zawodników
Zawodnik
Zespół
Piotr Zielaskowski
DPF Pełen Wtrysk
1
Waldemar Kulwicki
Time Marszałek Group
1
Dawid Cymer
Brzoza Toruńska
1
Michał Popławski-Ziętek
FC Drewce II
1
Punktacja kanadyjska
Zobacz wszystkich zawodników
Zawodnik
Zespół
Marcin Auguściński
Amper Turzno
54
Andrzej Kruszczewski
Time Marszałek Group
37
Philip Melkowski
Amper Turzno
32
Piotr Zielaskowski
DPF Pełen Wtrysk
31
Patryk Prowancki
Marcus Kerr Moda Męska
31
Mateusz Żurawski
Naprzód Harcerska
30
Dawid Błaszkiewicz
Brzoza Toruńska
29
Waldemar Kulwicki
Time Marszałek Group
29
Mateusz Urbański
Naprzód Harcerska
25
Mikhailo Andrusenko
AVOCADO Pralnia Dywanów
23
Bramki na mecz
Zobacz wszystkich zawodników
Zawodnik
Zespół
Bramki na mecz
Marcin Auguściński
Amper Turzno
3.17
Piotr Zielaskowski
DPF Pełen Wtrysk
2.88
Andrzej Kruszczewski
Time Marszałek Group
2.42
Dawid Cereficki
Gamet Team
2.33
Dawid Błaszkiewicz
Brzoza Toruńska
2.30
Mateusz Żurawski
Naprzód Harcerska
2.09
Mateusz Urbański
Naprzód Harcerska
2.00
Maciej Kilanowski
TS Opatrunki Bella
2.00
Mateusz Bugajak
Arcis Alvent Toruń
1.82
Patryk Prowancki
Marcus Kerr Moda Męska
1.75
Asysty na mecz
Zobacz wszystkich zawodników
Zawodnik
Zespół
Asysty na mecz
Maciej Kilanowski
TS Opatrunki Bella
4.00
Radosław Ankierski
Amper Turzno
2.25
Dawid Cereficki
Gamet Team
1.67
Paweł Wieczyński
Squadra Azzurra
1.50
Marcin Auguściński
Amper Turzno
1.33
Marcin Snopkowski
Time Marszałek Group
1.33
Philip Melkowski
Amper Turzno
1.31
Mikołaj Tutak
JBB Toruń
1.25
Waldemar Kulwicki
Time Marszałek Group
1.20
Fabian Góralski
HAVANA
1.20
Search