#proTYPER
TOP TYGODNIA
Wyniki
KALENDARZ
Newsy
REGULAMIN
FUTBOL.TV
VEO
Veo Live
YOUTUBE
VeoPoradnik
FOTORELACJE
TOP 100
Archiwum
KONTAKT
propozycje do top tygodnia
SZUKAJ
LIGA A
Tabela
Terminarz | Wyniki
Statystyki indywidualne
LIGA B
Tabela
Terminarz | Wyniki
Statystyki indywidualne
LIGA C
Tabela
Terminarz | Wyniki
Statystyki indywidualne
Liga D
Tabela
Terminarz | Wyniki
Statystyki indywidualne
Liga E
Tabela
Terminarz | Wyniki
Statystyki indywidualne
20 kwietnia, 11:00
Liga D
Formyca Toruń
Inter Toruń
18 kwietnia, 20:00
Liga B
MTL Dom Stali
2
Młodzi Emeryci NordGips FC
8
14 kwietnia, 20:00
Liga A
Gmina Lipno
1
HAVANA
2
14 kwietnia, 19:00
Liga E
Decosquad
5
AKS Toronto
3
14 kwietnia, 19:00
Liga A
FC Drewce
Galacticos Lizard King
14 kwietnia, 18:00
Liga C
PZWANN
2
Galactik Football G-D
6
14 kwietnia, 18:00
Liga A
Q-JAWY Skiety Klapki
2
Bartist
9
14 kwietnia, 17:00
Liga D
White Tigers
5
Inter Toruń
7
14 kwietnia, 17:00
Liga A
Ragazzi
6
Albatros Interset
2
14 kwietnia, 16:00
Liga C
KS Inflacja
1
Team-UA II
6
14 kwietnia, 16:00
Liga A
JBB Toruń
2
OpusCapita
3
14 kwietnia, 15:00
Liga C
Tormal
2
WUTEH
1
14 kwietnia, 15:00
Liga B
Redburn Kamlex
4
JBB II Toruń
7
14 kwietnia, 14:00
Liga C
Nexler Team
9
Central Campus
3
14 kwietnia, 14:00
Liga B
Arcis Alvent Toruń
3
EM3DACH
5
14 kwietnia, 13:00
Liga C
Sparta Carmager Toruń
4
FC Posti
2
14 kwietnia, 13:00
Liga B
Squadra Azzurra
4
Wulcar Lulkowo
4
14 kwietnia, 12:00
Liga B
Team-UA
7
Flotcamp
2
14 kwietnia, 11:00
Liga D
FC Lampart Lubicz
1
FC Legends Kowalewo
5
14 kwietnia, 11:00
Liga B
RYWAL RHC
1
Impact Obrowo
4
14 kwietnia, 10:00
Liga E
KS Inflacja II
3
OSP Bierzgłowo
0
14 kwietnia, 10:00
Liga B
OKS Rubinkowo
3
FCTP
2
13 kwietnia, 19:00
Liga C
Gladiator Nieszawka
7
Hydra Nieszawka
2
13 kwietnia, 18:00
Liga C
Jordanki
5
Clar System
3
13 kwietnia, 17:00
Liga D
Formyca Toruń
3
KOKA Team
2
13 kwietnia, 16:00
Liga E
Ando FC
9
As Majer Flotcamp II
2
13 kwietnia, 16:00
Liga D
FC Rangers Toruń
1
Bactotech Toruń
5
13 kwietnia, 15:00
Liga E
Starecegly.com
12
Gamet Team
0
13 kwietnia, 15:00
Liga D
Golden Boys
0
FC Drewce II
7
13 kwietnia, 14:00
Liga E
FC Zbieranina
2
FC Złotoria
10
13 kwietnia, 14:00
Liga D
Moonkunku FC
3
Emeryci i Renciści
2
13 kwietnia, 13:00
Liga D
PZWANN 2.0
2
FC Golden Six
4
13 kwietnia, 12:00
Liga E
Komturia Toruń
3
NEUCA
5
13 kwietnia, 11:00
Liga E
FC Devils
7
Wolf’s Toruń
0
07 kwietnia, 20:00
Liga A
OpusCapita
2
Bartist
2
20 kwietnia, 12:00
Liga D
Golden Boys
PZWANN 2.0
20 kwietnia, 13:00
Liga D
Moonkunku FC
Bactotech Toruń
20 kwietnia, 14:00
Liga E
FC Zbieranina
Ando FC
20 kwietnia, 15:00
Liga D
FC Rangers Toruń
White Tigers
20 kwietnia, 15:00
Liga E
FC Złotoria
As Majer Flotcamp II
20 kwietnia, 16:00
Liga E
FC Devils
AKS Toronto
20 kwietnia, 17:00
Liga C
Galactik Football G-D
Jordanki
20 kwietnia, 17:00
Liga E
KS Inflacja II
Pak Technik
20 kwietnia, 18:00
Liga D
FC Lampart Lubicz
Emeryci i Renciści
20 kwietnia, 19:00
Liga C
PZWANN
Gladiator Nieszawka
20 kwietnia, 20:00
Liga B
Team-UA
EM3DACH
21 kwietnia, 10:00
Liga B
JBB II Toruń
FCTP
21 kwietnia, 10:00
Liga E
NEUCA
Gamet Team
21 kwietnia, 11:00
Liga B
Młodzi Emeryci NordGips FC
RYWAL RHC
21 kwietnia, 11:00
Liga C
Sparta Carmager Toruń
WUTEH
21 kwietnia, 12:00
Liga B
Flotcamp
MTL Dom Stali
21 kwietnia, 12:00
Liga D
KOKA Team
FC Golden Six
21 kwietnia, 13:00
Liga B
Impact Obrowo
Arcis Alvent Toruń
21 kwietnia, 13:00
Liga E
Wolf’s Toruń
Decosquad
21 kwietnia, 14:00
Liga B
Redburn Kamlex
Squadra Azzurra
21 kwietnia, 14:00
Liga C
Hydra Nieszawka
Nexler Team
21 kwietnia, 15:00
Liga B
Wulcar Lulkowo
OKS Rubinkowo
21 kwietnia, 15:00
Liga C
KS Inflacja
FC Posti
21 kwietnia, 16:00
Liga A
Galacticos Lizard King
Albatros Interset
21 kwietnia, 16:00
Liga C
Team-UA II
Central Campus
21 kwietnia, 17:00
Liga A
Ragazzi
Bartist
21 kwietnia, 17:00
Liga E
Komturia Toruń
Starecegly.com
21 kwietnia, 18:00
Liga A
Q-JAWY Skiety Klapki
FC Drewce
21 kwietnia, 19:00
Liga A
OpusCapita
Gmina Lipno
21 kwietnia, 20:00
Liga A
HAVANA
JBB Toruń
22 kwietnia, 00:00
Liga D
FC Legends Kowalewo
FC Drewce II
25 kwietnia, 20:00
Liga C
Tormal
Clar System
27 kwietnia, 11:00
Liga D
Moonkunku FC
FC Rangers Toruń
27 kwietnia, 12:00
Liga D
Inter Toruń
Emeryci i Renciści
27 kwietnia, 13:00
Liga D
FC Golden Six
FC Legends Kowalewo
Statystyki indywidualne – Liga D2 – Wiosna 2021
Strzelcy
Zobacz wszystkich zawodników
Zawodnik
Zespół
Piotr Szmalc
Flotcamp
55
Krzysztof Brończyk
Galacticos Lizard King
35
Krystian Głodowski
Arcis Alvent Toruń
28
Marcin Wiśniewski
MTL Dom Stali
24
Michał Białkowski
Komturia Toruń
23
Szymon Nowialis
Flotcamp
21
Bartosz Przyłuski
Inter Toruń
21
Łukasz Białkowski
Komturia Toruń
20
Filip Murawski
Gladiator Nieszawka
19
Robert Wesołowski
Gladiator Nieszawka
19
Asystenci
Zobacz wszystkich zawodników
Zawodnik
Zespół
Szymon Nowialis
Flotcamp
22
Jeremi Zaremba
Flotcamp
22
Piotr Szmalc
Flotcamp
18
Łukasz Lewczuk
As Majer Flotcamp II
18
Łukasz Białkowski
Komturia Toruń
17
Kacper Wołos
JBB Toruń
13
Michał Białkowski
Komturia Toruń
12
Mateusz Bugajak
Arcis Alvent Toruń
11
Marcin Chądzyński
MTL Dom Stali
11
Kacper Tarkowski
Arcis Alvent Toruń
11
Gracz meczu
Zobacz wszystkich zawodników
Zawodnik
Zespół
Piotr Szmalc
Flotcamp
8
Krzysztof Brończyk
Galacticos Lizard King
8
Bartosz Przyłuski
Inter Toruń
6
Krystian Głodowski
Arcis Alvent Toruń
5
Marcin Wiśniewski
MTL Dom Stali
4
Konrad Borzym
Asede
4
Łukasz Białkowski
Komturia Toruń
3
Żółte kartki
Zobacz wszystkich zawodników
Zawodnik
Zespół
Łukasz Syrocki
Gamet Team
4
Mikołaj Osiński
Strażak Grębocin
4
Artur Żero
TS Opatrunki Bella
4
Szymon Nowialis
Flotcamp
3
Czerwone kartki
Zobacz wszystkich zawodników
Zawodnik
Zespół
Łukasz Syrocki
Gamet Team
1
Patryk Banaszak
Golden Boys
1
Jakub Maruszak
FCTP
0
Kacper Gronowski
Arcis Alvent Toruń
0
Punktacja kanadyjska
Zobacz wszystkich zawodników
Zawodnik
Zespół
Piotr Szmalc
Flotcamp
73
Szymon Nowialis
Flotcamp
43
Krzysztof Brończyk
Galacticos Lizard King
43
Łukasz Białkowski
Komturia Toruń
37
Krystian Głodowski
Arcis Alvent Toruń
35
Michał Białkowski
Komturia Toruń
35
Marcin Wiśniewski
MTL Dom Stali
35
Jeremi Zaremba
Flotcamp
33
Robert Wesołowski
Gladiator Nieszawka
30
Bartosz Przyłuski
Inter Toruń
29
Bramki na mecz
Zobacz wszystkich zawodników
Zawodnik
Zespół
Bramki na mecz
Piotr Szmalc
Flotcamp
3.67
Radosław Kłosowski
VIVAT Toruń FC
3.00
Krzysztof Brończyk
Galacticos Lizard King
2.92
Konrad Borzym
Asede
2.14
Krystian Głodowski
Arcis Alvent Toruń
2.00
Marcin Wiśniewski
MTL Dom Stali
2.00
Dominik Lamański
Castorama Toruń
2.00
Artur Żero
TS Opatrunki Bella
1.89
Michał Białkowski
Komturia Toruń
1.77
Bartosz Przyłuski
Inter Toruń
1.75
Asysty na mecz
Zobacz wszystkich zawodników
Zawodnik
Zespół
Asysty na mecz
Dariusz Ilczuk
KOKA Team
2.00
Dominik Lamański
Castorama Toruń
2.00
Michał Legut
Autoshield Skarpa Team
2.00
Jeremi Zaremba
Flotcamp
1.57
Szymon Nowialis
Flotcamp
1.47
Łukasz Lewczuk
As Majer Flotcamp II
1.29
Łukasz Białkowski
Komturia Toruń
1.21
Piotr Szmalc
Flotcamp
1.20
Kacper Wołos
JBB Toruń
1.00
Robert Wesołowski
Gladiator Nieszawka
1.00
Search