Terminarz | Wyniki – Liga B 2020 – Runda finałowa

14. kolejka

DataDrużyna 1Czas | WynikDrużyna 2Miejsce spotkaniaMedia
Wojska Polskiego
Wojska Polskiego 47A, Toruń, Polska
Wojska Polskiego
Wojska Polskiego 47A, Toruń, Polska
Wojska Polskiego
Wojska Polskiego 47A, Toruń, Polska
Wojska Polskiego
Wojska Polskiego 47A, Toruń, Polska
Wojska Polskiego
Wojska Polskiego 47A, Toruń, Polska
Wojska Polskiego
Wojska Polskiego 47A, Toruń, Polska

pauza: Mokre Mucha Team, Santa Catarina

15. kolejka

DataDrużyna 1Czas | WynikDrużyna 2Miejsce spotkaniaMedia
Wojska Polskiego
Wojska Polskiego 47A, Toruń, Polska
Wojska Polskiego
Wojska Polskiego 47A, Toruń, Polska
Wojska Polskiego
Wojska Polskiego 47A, Toruń, Polska
Wojska Polskiego
Wojska Polskiego 47A, Toruń, Polska
Wojska Polskiego
Wojska Polskiego 47A, Toruń, Polska
Wojska Polskiego
Wojska Polskiego 47A, Toruń, Polska

pauza: NAVITA Team, OpusCapita / Kolegium Jagiellońskie

16. kolejka

DataDrużyna 1Czas | WynikDrużyna 2Miejsce spotkaniaMedia
Wojska Polskiego
Wojska Polskiego 47A, Toruń, Polska
Wojska Polskiego
Wojska Polskiego 47A, Toruń, Polska
Wojska Polskiego
Wojska Polskiego 47A, Toruń, Polska
Wojska Polskiego
Wojska Polskiego 47A, Toruń, Polska
Rydygiera
Rydygiera 1-7, Toruń
Rydygiera
Rydygiera 1-7, Toruń

pauza: FC Promil Turzno, AZP Feniks

17. kolejka

DataDrużyna 1Czas | WynikDrużyna 2Miejsce spotkaniaMedia
Wojska Polskiego
Wojska Polskiego 47A, Toruń, Polska
Wojska Polskiego
Wojska Polskiego 47A, Toruń, Polska
Wojska Polskiego
Wojska Polskiego 47A, Toruń, Polska
Wojska Polskiego
Wojska Polskiego 47A, Toruń, Polska
Wojska Polskiego
Wojska Polskiego 47A, Toruń, Polska
Wojska Polskiego
Wojska Polskiego 47A, Toruń, Polska

pauza: EM3DACH, Impact Obrowo

18. kolejka

DataDrużyna 1Czas | WynikDrużyna 2Miejsce spotkaniaMedia
Wojska Polskiego
Wojska Polskiego 47A, Toruń, Polska
Wojska Polskiego
Wojska Polskiego 47A, Toruń, Polska
Wojska Polskiego
Wojska Polskiego 47A, Toruń, Polska
Wojska Polskiego
Wojska Polskiego 47A, Toruń, Polska
Wojska Polskiego
Wojska Polskiego 47A, Toruń, Polska
Rydygiera
Rydygiera 1-7, Toruń

pauza: Toruń Shore, Marcus Kerr Moda Męska Team

19. kolejka

DataDrużyna 1Czas | WynikDrużyna 2Miejsce spotkaniaMedia
Wojska Polskiego
Wojska Polskiego 47A, Toruń, Polska
Wojska Polskiego
Wojska Polskiego 47A, Toruń, Polska
Wojska Polskiego
Wojska Polskiego 47A, Toruń, Polska
Wojska Polskiego
Wojska Polskiego 47A, Toruń, Polska
Wojska Polskiego
Wojska Polskiego 47A, Toruń, Polska
Wojska Polskiego
Wojska Polskiego 47A, Toruń, Polska

pauza: Teesomat YB, Jordanki SabBud

20. kolejka

DataDrużyna 1Czas | WynikDrużyna 2Miejsce spotkaniaMedia
Wojska Polskiego
Wojska Polskiego 47A, Toruń, Polska
Wojska Polskiego
Wojska Polskiego 47A, Toruń, Polska
Wojska Polskiego
Wojska Polskiego 47A, Toruń, Polska
Wojska Polskiego
Wojska Polskiego 47A, Toruń, Polska
Wojska Polskiego
Wojska Polskiego 47A, Toruń, Polska
Wojska Polskiego
Wojska Polskiego 47A, Toruń, Polska

pauza: Ragazzi, Wiscop Toruń