#proTYPER
TOP TYGODNIA
Wyniki
KALENDARZ
Newsy
REGULAMIN
FUTBOL.TV
VEO
Veo Live
YOUTUBE
VeoPoradnik
FOTORELACJE
TOP 100
Archiwum
KONTAKT
propozycje do top tygodnia
SZUKAJ
LIGA A
Tabela
Terminarz | Wyniki
Statystyki indywidualne
LIGA B
Tabela
Terminarz | Wyniki
Statystyki indywidualne
LIGA C
Tabela
Terminarz | Wyniki
Statystyki indywidualne
Liga D
Tabela
Terminarz | Wyniki
Statystyki indywidualne
Liga E
Tabela
Terminarz | Wyniki
Statystyki indywidualne
24 marca, 20:00
Liga A
Albatros Interset
4
Bartist
7
24 marca, 19:00
Liga A
JBB Toruń
8
Q-JAWY Skiety Klapki
2
24 marca, 18:00
Liga A
Ragazzi
2
FC Drewce
2
24 marca, 17:00
Liga C
Gladiator Nieszawka
2
Clar System
1
24 marca, 17:00
Liga A
Gmina Lipno
Galacticos Lizard King
24 marca, 16:00
Liga C
Sparta Carmager Toruń
12
Central Campus
0
24 marca, 16:00
Liga A
HAVANA
6
OpusCapita
0
24 marca, 15:00
Liga C
Jordanki
0
PZWANN
1
24 marca, 15:00
Liga B
Wulcar Lulkowo
JBB II Toruń
24 marca, 15:00
Liga B
Młodzi Emeryci NordGips FC
3
Flotcamp
1
24 marca, 14:00
Liga C
KS Inflacja
2
Galactik Football G-D
4
24 marca, 14:00
Liga B
Redburn Kamlex
1
Arcis Alvent Toruń
3
24 marca, 13:00
Liga C
WUTEH
4
FC Posti
4
24 marca, 12:00
Liga E
AKS Toronto
1
Ando FC
4
24 marca, 12:00
Liga B
MTL Dom Stali
1
RYWAL RHC
3
24 marca, 11:00
Liga E
KS Inflacja II
6
Komturia Toruń
4
24 marca, 11:00
Liga B
Team-UA
3
Impact Obrowo
6
24 marca, 10:00
Liga E
Pak Technik
4
Starecegly.com
3
24 marca, 10:00
Liga B
EM3DACH
3
FCTP
6
23 marca, 20:00
Liga B
OKS Rubinkowo
3
Squadra Azzurra
1
23 marca, 19:00
Liga C
Team-UA II
6
Hydra Nieszawka
3
23 marca, 18:00
Liga C
Nexler Team
11
Tormal
4
23 marca, 17:00
Liga D
KOKA Team
2
Emeryci i Renciści
4
23 marca, 16:00
Liga E
NEUCA
0
OSP Bierzgłowo
4
23 marca, 16:00
Liga D
PZWANN 2.0
4
FC Legends Kowalewo
3
23 marca, 15:00
Liga E
FC Złotoria
4
Wolf’s Toruń
0
23 marca, 15:00
Liga D
Formyca Toruń
5
White Tigers
8
23 marca, 14:00
Liga E
FC Devils
5
FC Zbieranina
0
23 marca, 14:00
Liga D
FC Drewce II
6
Bactotech Toruń
7
23 marca, 13:00
Liga E
As Majer Flotcamp II
2
Decosquad
2
23 marca, 12:00
Liga D
Inter Toruń
3
FC Golden Six
5
23 marca, 11:00
Liga D
FC Rangers Toruń
3
Golden Boys
4
26 listopada, 19:00
Baraże
White Tigers
6
Impact Obrowo
4
19 listopada, 20:00
Liga A
HAVANA
14
JBB Toruń
0
19 listopada, 19:00
Liga A
OpusCapita
11
White Tigers
5
29 marca, 20:00
Liga D
Moonkunku FC
FC Lampart Lubicz
07 kwietnia, 00:00
Liga A
Ragazzi
Gmina Lipno
07 kwietnia, 00:00
Liga A
Galacticos Lizard King
JBB Toruń
07 kwietnia, 00:00
Liga A
Q-JAWY Skiety Klapki
Albatros Interset
07 kwietnia, 00:00
Liga A
FC Drewce
HAVANA
07 kwietnia, 00:00
Liga A
OpusCapita
Bartist
07 kwietnia, 00:00
Liga B
Team-UA
Arcis Alvent Toruń
07 kwietnia, 00:00
Liga B
Młodzi Emeryci NordGips FC
Squadra Azzurra
07 kwietnia, 00:00
Liga B
Wulcar Lulkowo
EM3DACH
07 kwietnia, 00:00
Liga B
Impact Obrowo
MTL Dom Stali
07 kwietnia, 00:00
Liga B
RYWAL RHC
Redburn Kamlex
07 kwietnia, 00:00
Liga B
JBB II Toruń
OKS Rubinkowo
07 kwietnia, 00:00
Liga B
FCTP
Flotcamp
07 kwietnia, 00:00
Liga C
Tormal
Central Campus
07 kwietnia, 00:00
Liga C
Hydra Nieszawka
Jordanki
07 kwietnia, 00:00
Liga C
Sparta Carmager Toruń
Team-UA II
07 kwietnia, 00:00
Liga C
FC Posti
Gladiator Nieszawka
07 kwietnia, 00:00
Liga C
KS Inflacja
Clar System
07 kwietnia, 00:00
Liga C
Nexler Team
PZWANN
07 kwietnia, 00:00
Liga C
WUTEH
Galactik Football G-D
07 kwietnia, 00:00
Liga D
Moonkunku FC
PZWANN 2.0
07 kwietnia, 00:00
Liga D
White Tigers
FC Lampart Lubicz
07 kwietnia, 00:00
Liga D
Golden Boys
Bactotech Toruń
07 kwietnia, 00:00
Liga D
Emeryci i Renciści
FC Golden Six
07 kwietnia, 00:00
Liga D
Inter Toruń
KOKA Team
07 kwietnia, 00:00
Liga D
FC Legends Kowalewo
Formyca Toruń
07 kwietnia, 00:00
Liga D
FC Rangers Toruń
FC Drewce II
07 kwietnia, 00:00
Liga E
As Majer Flotcamp II
AKS Toronto
07 kwietnia, 00:00
Liga E
Ando FC
Decosquad
07 kwietnia, 00:00
Liga E
FC Devils
FC Złotoria
07 kwietnia, 00:00
Liga E
FC Zbieranina
Wolf’s Toruń
07 kwietnia, 00:00
Liga E
KS Inflacja II
NEUCA
07 kwietnia, 00:00
Liga E
Komturia Toruń
OSP Bierzgłowo
07 kwietnia, 00:00
Liga E
Pak Technik
Gamet Team
14 kwietnia, 00:00
Liga A
Gmina Lipno
HAVANA
Terminarz | Wyniki – Liga D2 2020
1. kolejka
Data
Gospodarz
Czas | Wynik
Na wyjeździe
Boisko
Media
2020-06-06 11:00:00
06/06/2020
Wygrywaj albo Giń
2 - 2
Castorama Toruń
RYD
Raport
2020-06-06 12:00:00
06/06/2020
Uformowani
3 - 5
Brzoza Toruńska
RYD
Raport
2020-06-06 13:00:00
06/06/2020
VIVAT Toruń FC
1 - 8
Amarena Toruń
RYD
Raport
2020-06-07 12:00:00
07/06/2020
Time Marszałek Group
14 - 0
HENDRICKSON
RYD
Raport
2020-06-07 13:00:00
07/06/2020
Flotcamp
7 - 4
Mokre Mucha Team II
RYD
Raport
2020-06-07 17:00:00
07/06/2020
Hektor Team
6 - 2
PolishcolumbianS
RYD
Raport
2020-07-02 20:00:00
02/07/2020
Redburn Kamlex
1 - 5
Ciężkie Dropsy
WP
Raport
2. kolejka
Data
Gospodarz
Czas | Wynik
Na wyjeździe
Boisko
Media
2020-06-13 11:00:00
13/06/2020
Redburn Kamlex
2 - 9
Brzoza Toruńska
WP
Raport
2020-06-13 12:00:00
13/06/2020
PolishcolumbianS
4 - 1
Amarena Toruń
WP
Raport
2020-06-13 12:00:00
13/06/2020
Uformowani
1 - 12
Ciężkie Dropsy
RYD
Raport
2020-06-13 13:00:00
13/06/2020
VIVAT Toruń FC
1 - 3
Castorama Toruń
RYD
Raport
2020-06-14 11:00:00
14/06/2020
Hektor Team
11 - 6
Time Marszałek Group
RYD
Raport
2020-06-14 12:00:00
14/06/2020
Flotcamp
18 - 0
HENDRICKSON
RYD
Raport
2020-06-14 13:00:00
14/06/2020
Wygrywaj albo Giń
1 - 3
Mokre Mucha Team II
RYD
Raport
3. kolejka
Data
Gospodarz
Czas | Wynik
Na wyjeździe
Boisko
Media
2020-06-20 12:00:00
20/06/2020
VIVAT Toruń FC
2 - 11
Brzoza Toruńska
RYD
Raport
2020-06-20 13:00:00
20/06/2020
Uformowani
6 - 0
HENDRICKSON
RYD
Raport
2020-06-20 13:00:00
20/06/2020
Wygrywaj albo Giń
5 - 3
Amarena Toruń
WP
Raport
2020-06-20 14:00:00
20/06/2020
Redburn Kamlex
4 - 3
Hektor Team
RYD
Raport
2020-06-21 10:00:00
21/06/2020
Mokre Mucha Team II
5 - 3
PolishcolumbianS
RYD
Raport
2020-06-21 11:00:00
21/06/2020
Time Marszałek Group
4 - 2
Castorama Toruń
RYD
Raport
2020-06-21 12:00:00
21/06/2020
Ciężkie Dropsy
4 - 3
Flotcamp
RYD
Raport
4. kolejka
Data
Gospodarz
Czas | Wynik
Na wyjeździe
Boisko
Media
2020-06-27 11:00:00
27/06/2020
VIVAT Toruń FC
2 - 7
Redburn Kamlex
WP
Raport
2020-06-27 12:00:00
27/06/2020
Brzoza Toruńska
5 - 3
Castorama Toruń
RYD
Raport
2020-06-27 13:00:00
27/06/2020
Ciężkie Dropsy
4 - 0
Amarena Toruń
RYD
Raport
2020-06-27 14:00:00
27/06/2020
PolishcolumbianS
2 - 4
Wygrywaj albo Giń
RYD
Raport
2020-06-28 11:00:00
28/06/2020
Mokre Mucha Team II
5 - 6
Time Marszałek Group
RYD
Raport
2020-06-28 12:00:00
28/06/2020
Uformowani
3 - 8
Flotcamp
RYD
Raport
2020-06-28 13:00:00
28/06/2020
HENDRICKSON
4 - 10
Hektor Team
RYD
Raport
5. kolejka
Data
Gospodarz
Czas | Wynik
Na wyjeździe
Boisko
Media
2020-07-04 12:00:00
04/07/2020
Redburn Kamlex
11 - 2
PolishcolumbianS
WP
Raport
2020-07-04 13:00:00
04/07/2020
Uformowani
2 - 5
Wygrywaj albo Giń
RYD
Raport
2020-07-04 15:00:00
04/07/2020
Ciężkie Dropsy
3 - 5
Hektor Team
RYD
Raport
2020-07-04 18:00:00
04/07/2020
Castorama Toruń
2 - 3
Amarena Toruń
RYD
Raport
2020-07-05 10:00:00
05/07/2020
VIVAT Toruń FC
0 - 5
Flotcamp
RYD
Raport
2020-07-05 11:00:00
05/07/2020
Time Marszałek Group
5 - 6
Brzoza Toruńska
RYD
Raport
2020-07-05 13:00:00
05/07/2020
HENDRICKSON
3 - 9
Mokre Mucha Team II
RYD
Raport
6. kolejka
Data
Gospodarz
Czas | Wynik
Na wyjeździe
Boisko
Media
2020-07-18 11:00:00
18/07/2020
Amarena Toruń
3 - 12
Brzoza Toruńska
WP
Raport
2020-07-18 12:00:00
18/07/2020
Wygrywaj albo Giń
3 - 6
Redburn Kamlex
WP
Raport
2020-07-18 15:00:00
18/07/2020
Ciężkie Dropsy
21 - 0
HENDRICKSON
RYD
Raport
2020-07-18 16:00:00
18/07/2020
Time Marszałek Group
17 - 3
VIVAT Toruń FC
RYD
Raport
2020-07-19 10:00:00
19/07/2020
PolishcolumbianS
2 - 9
Flotcamp
RYD
Raport
2020-07-19 11:00:00
19/07/2020
Mokre Mucha Team II
6 - 4
Uformowani
RYD
Raport
2020-07-19 13:00:00
19/07/2020
Hektor Team
6 - 6
Castorama Toruń
RYD
Raport
7. kolejka
Data
Gospodarz
Czas | Wynik
Na wyjeździe
Boisko
Media
2020-07-25 13:00:00
25/07/2020
HENDRICKSON
0 - 15
Amarena Toruń
RYD
Raport
2020-07-25 13:00:00
25/07/2020
Wygrywaj albo Giń
2 - 4
Brzoza Toruńska
WP
Raport
2020-07-25 14:00:00
25/07/2020
VIVAT Toruń FC
1 - 12
Ciężkie Dropsy
RYD
Raport
2020-07-25 18:00:00
25/07/2020
PolishcolumbianS
0 - 5
Time Marszałek Group
RYD
Raport
2020-07-26 11:00:00
26/07/2020
Redburn Kamlex
8 - 0
Flotcamp
RYD
Raport
2020-07-26 13:00:00
26/07/2020
Mokre Mucha Team II
2 - 0
Castorama Toruń
RYD
Raport
2020-07-30 19:00:00
30/07/2020
Hektor Team
10 - 3
Uformowani
RYD
Raport
8. kolejka
Data
Gospodarz
Czas | Wynik
Na wyjeździe
Boisko
Media
2020-08-01 12:00:00
01/08/2020
VIVAT Toruń FC
11 - 2
HENDRICKSON
RYD
Raport
2020-08-01 13:00:00
01/08/2020
PolishcolumbianS
5 - 5
Uformowani
RYD
Raport
2020-08-02 10:00:00
02/08/2020
Wygrywaj albo Giń
5 - 3
Flotcamp
RYD
Raport
2020-08-02 11:00:00
02/08/2020
Time Marszałek Group
4 - 7
Amarena Toruń
RYD
Raport
2020-08-02 12:00:00
02/08/2020
Redburn Kamlex
6 - 1
Mokre Mucha Team II
RYD
Raport
2020-08-02 13:00:00
02/08/2020
Hektor Team
9 - 1
Brzoza Toruńska
RYD
Raport
2020-08-06 20:00:00
06/08/2020
Castorama Toruń
0 - 3
Ciężkie Dropsy
RYD
Raport
9. kolejka
Data
Gospodarz
Czas | Wynik
Na wyjeździe
Boisko
Media
2020-08-08 11:00:00
08/08/2020
PolishcolumbianS
0 - 6
Brzoza Toruńska
WP
Raport
2020-08-08 12:00:00
08/08/2020
Redburn Kamlex
5 - 3
Amarena Toruń
WP
Raport
2020-08-08 13:00:00
08/08/2020
Wygrywaj albo Giń
5 - 0
HENDRICKSON
WP
Raport
2020-08-08 13:00:00
08/08/2020
Uformowani
5 - 5
Castorama Toruń
RYD
Raport
2020-08-08 18:00:00
08/08/2020
VIVAT Toruń FC
6 - 13
Hektor Team
RYD
Raport
2020-08-09 11:00:00
09/08/2020
Time Marszałek Group
5 - 2
Flotcamp
RYD
Raport
2020-08-09 13:00:00
09/08/2020
Mokre Mucha Team II
5 - 9
Ciężkie Dropsy
RYD
Raport
10. kolejka
Data
Gospodarz
Czas | Wynik
Na wyjeździe
Boisko
Media
2020-08-15 13:00:00
15/08/2020
HENDRICKSON
0 - 5
Brzoza Toruńska
RYD
Raport
2020-08-15 14:00:00
15/08/2020
Redburn Kamlex
8 - 2
Castorama Toruń
RYD
Raport
2020-08-16 10:00:00
16/08/2020
Mokre Mucha Team II
2 - 5
Amarena Toruń
RYD
Raport
2020-08-16 11:00:00
16/08/2020
Wygrywaj albo Giń
4 - 8
Ciężkie Dropsy
WP
Raport
2020-08-16 11:00:00
16/08/2020
Time Marszałek Group
4 - 2
Uformowani
RYD
Raport
2020-08-20 20:00:00
20/08/2020
Flotcamp
6 - 10
Hektor Team
WP
Raport
2020-08-27 20:00:00
27/08/2020
PolishcolumbianS
4 - 1
VIVAT Toruń FC
RYD
Raport
11. kolejka
Data
Gospodarz
Czas | Wynik
Na wyjeździe
Boisko
Media
2020-08-22 12:00:00
22/08/2020
HENDRICKSON
0 - 7
PolishcolumbianS
RYD
Raport
2020-08-22 13:00:00
22/08/2020
VIVAT Toruń FC
3 - 7
Wygrywaj albo Giń
WP
Raport
2020-08-22 14:00:00
22/08/2020
Uformowani
1 - 14
Redburn Kamlex
RYD
Raport
2020-08-23 11:00:00
23/08/2020
Castorama Toruń
3 - 1
Flotcamp
RYD
Raport
2020-08-23 12:00:00
23/08/2020
Time Marszałek Group
2 - 3
Ciężkie Dropsy
RYD
Raport
2020-08-23 13:00:00
23/08/2020
Mokre Mucha Team II
2 - 7
Brzoza Toruńska
RYD
Raport
2020-08-27 19:00:00
27/08/2020
Hektor Team
4 - 7
Amarena Toruń
RYD
Raport
12. kolejka
Data
Gospodarz
Czas | Wynik
Na wyjeździe
Boisko
Media
2020-08-29 11:00:00
29/08/2020
Redburn Kamlex
5 - 0
HENDRICKSON
WP
Raport
2020-08-29 12:00:00
29/08/2020
Brzoza Toruńska
5 - 0
Ciężkie Dropsy
WP
Raport
2020-08-29 14:00:00
29/08/2020
PolishcolumbianS
2 - 6
Castorama Toruń
RYD
Raport
2020-08-30 10:00:00
30/08/2020
Hektor Team
5 - 2
Mokre Mucha Team II
RYD
Raport
2020-08-30 11:00:00
30/08/2020
Time Marszałek Group
5 - 3
Wygrywaj albo Giń
RYD
Raport
2020-08-30 13:00:00
30/08/2020
Flotcamp
7 - 4
Amarena Toruń
RYD
Raport
2020-09-03 20:00:00
03/09/2020
Uformowani
3 - 0
VIVAT Toruń FC
WP
Raport
13. kolejka
Data
Gospodarz
Czas | Wynik
Na wyjeździe
Boisko
Media
2020-09-05 12:00:00
05/09/2020
Uformowani
2 - 6
Amarena Toruń
WP
Raport
2020-09-05 12:00:00
05/09/2020
HENDRICKSON
0 - 5
Castorama Toruń
RYD
Raport
2020-09-05 13:00:00
05/09/2020
PolishcolumbianS
4 - 5
Ciężkie Dropsy
RYD
Raport
2020-09-05 17:00:00
05/09/2020
Time Marszałek Group
3 - 8
Redburn Kamlex
RYD
Raport
2020-09-06 10:00:00
06/09/2020
Mokre Mucha Team II
4 - 2
VIVAT Toruń FC
RYD
Raport
2020-09-06 11:00:00
06/09/2020
Flotcamp
1 - 11
Brzoza Toruńska
RYD
Raport
2020-09-06 12:00:00
06/09/2020
Wygrywaj albo Giń
3 - 1
Hektor Team
RYD
Raport
Search