Organizatorzy rozgrywek FA Playarena mają przyjemność zaprosić wszystkich uczestników ligi wraz z osobami towarzyszącymi na zakończenie sezonu Jesień 2019, które odbędzie się 13 grudnia (piątek) w Klubie „Lucky Star” w centrum handlowo-rozrywkowym Plaza przy ul. Broniewskiego 90. Początek części oficjalnej od godziny 20.00. 

Podczas uroczystości oficjalnego zakończenia sezonu Jesień 2019 tradycyjnie uhonorowani zostaną zwycięzcy kategorii indywidualnych każdej z lig (MVP, odkrycie sezonu, król strzelców, król asyst, najlepszy bramkarz oraz najlepszy zawodnik defensywny).

Laureaci oraz drużyny, które wywalczyły miejsca na podium będą mieli okazję zaprezentować swoje trofea szerszej publiczności.

Podczas imprezy zaprezentowane zostaną również najładniejsze bramki minionego sezonu połączone z głosowaniem uczestników, a także już podczas “afterparty” zorganizujemy dla Was konkursy, w których do wygrania będą vouchery na kręgle, atrakcyjne niespodzianki do odbioru w barze, a także nagrody rzeczowe. Warto więc zaplanować świętowanie i zabawę po rozdaniu nagród w klubie Lucky Star Plaza, która potrwa do 3:00!

_____________________________

Liczymy, że impreza będzie znakomitą okazją, by wspólnie podsumować sezon jesienny, powspominać najciekawsze mecze, podyskutować o planach i ambicjach na kolejny sezon, ale przede wszystkim chcemy, by była to kolejna możliwość do integracji naszego środowiska. Środowiska fantastycznych zawodników i kibiców najlepszej Ligi w Toruniu!

Początek części oficjalnej, podczas której będą wręczane nagrody , medale oraz puchary dla mistrzów, zaplanowany jest na godzinę 20:00.

Zapewniamy:

  • pierwszeństwo rezerwacji stolików dla wszystkich uczestników rozgrywek,
  • uroczyste rozdanie pucharów, medali, pamiątek;
  • konkursy, zabawy po gali z nagrodami;
  • promocje w barze
  • niezapomnianą atmosferę i zabawę afterparty
  • integrację sportowej społeczności

__________________________

Rezerwacje (bezpłatne) loży siedzących należy zgłaszać mailowo pod adresem torun@luckystar.com.pl.  Ponieważ liczba miejsc jest ograniczona, prosimy by zgłaszać chęć rezerwacji z uwzględnieniem finalnej liczby uczestników. Obowiązuje pierwszeństwo rezerwacji miejsc siedzących.

Klub zastrzega sobie prawo do selekcji m.in.:

– pod kątem ubioru (spodnie i bluzy typu dres, bluzy z kapturem, czapeczki bejsbolowe, odzież z symbolami klubów sportowych /innymi niż symbole i znaki drużyn biorących udział w lidze FA/ są zakazane)

– pod kątem stanu trzeźwości i zachowania (osoby pod wpływem alkoholu i innych środków, osoby zachowujące się agresywnie czy wulgarnie nie będą wpuszczane na teren obiektu),

– pod kątem wnoszonych do klubu rzeczy (osoby wnoszące do klubu własne produkty spożywcze, alkohol, materiały pirotechniczne czy niebezpieczne narzędzia nie będą wpuszczane na teren obiektu),

Selekcja dotyczy wszystkich Klientów klubu (bez wyjątku).

Serdecznie zapraszamy!