Od godziny 9:30 trwa Puchar Torunia. Podczas turnieju na bieżąco będziemy aktualizować wyniki meczów wraz ze strzelcami.
GRUPA A
9:30 | Brzoza Toruńska – Redburn
|
0:1 | ||
9:50 | STS Zamek Bierzgłowski – Dzikie Bobry
|
8:1 | ||
10:10 | Brzoza Toruńska – STS Zamek Bierzgłowski
|
2:3 | ||
10:30 | Redburn – Dzikie Bobry
|
1:0 | ||
10:50 | Brzoza Toruńska – Dzikie Bobry
|
4:2 | ||
11:10 | Redburn – STS Zamek Bierzgłowski
|
0:3 |
1. | STS Zamek Bierzgłowski | 14:3 | 9 pkt |
2. | Reburn | 2:3 | 6 pkt |
3. | Brzoza Toruńska | 7:5 | 3 pkt |
4. | Dzikie Bobry | 3:13 | 0 pkt |
Grupa B
11:30 | Piotrowski Team – Osówka Team
|
4:1 | ||
11:50 | Bartist Toruń – Dekam Pokrycia Dachowe
|
3:0 | ||
12:10 | Piotrowski Team – Bartist Toruń
|
3:4 | ||
12:30 | Osówka Team – Dekam Pokrycia Dachowe
|
1:4 | ||
12:50 | Piotrowski Team – Dekam Pokrycia Dachowe
|
1:3 | ||
13:10 | Osówka Team – Bartist Toruń
|
0:7 |
1. | Bartist Toruń | 14:3 | 9 pkt |
2. | Dekam Pokrycia Dachowe | 7:5 | 6 pkt |
3. | Piotrowski Team | 8:8 | 3 pkt |
4. | Osówka Team | 2:15 | 0 pkt |
Grupa C
13:30 | Havana – Em3dach
|
2:3 | ||
13:50 | Santa Catarina – Śmieszki Heheszki
|
10:0 | ||
14:10 | Havana – Santa Catarina
|
3:2 | ||
14:30 | Em3dach – Śmieszki Heheszki
|
8:0 | ||
14:50 | Havana – Śmieszki Heheszki
|
10:0 | ||
15:10 | Em3dach – Santa Catarina
|
1:4 |
1. | Santa Catarina | 16:4 | 6 pkt |
2. | Havana | 15:5 | 6 pkt |
3. | Em3dach | 12:6 | 6 pkt |
4. | Śmieszki Heheszki | 0:28 | 0 pkt |
Grupa D
15:30 | Jakubskie Sowa Tattoo – Galacticos Lizard King
|
3:0 | ||
15:50 | Rozbujani – AC Vayamos Kasztanieros
|
3:0 | ||
16:10 | Jakubskie Sowa Tattoo – Rozbujani
|
4:0 | ||
16:30 | Galacticos Lizard King – AC Vayamos Kasztanieros
|
6:0 | ||
16:50 | Jakubskie Sowa Tattoo – AC Vayamos Kasztanieros
|
10:0 | ||
17:10 | Galacticos Lizard King – Rozbujani
|
3:0 |
1. | Jakubskie Sowa Tattoo | 17:0 | 9 pkt |
2. | Galacticos Lizard King | 9:3 | 6 pkt |
3. | Rozbujani | 3:7 | 3 pkt |
4. | AC Vayamos Kasztanieros | 0:19 | 0 pkt |
Ćwierćfinały
17:30 |
STS Zamek Bierzgłowski – Havana
|
1:4 | ||
17:50 |
Santa Catarina – Galacticos Lizard King |
0:0
(k 2:1) |
||
18:10 |
Dekam Pokrycia Dachowe – Jakubskie Sowa Tattoo
|
2:3 | ||
18:30 |
Bartist Toruń – Redburn
|
2:1 |
PÓŁFINAŁY
18:50 |
|
5:1 | ||||
19:10 |
|
0:2 |
FINAŁ
19:45 |
|
2:5 |