Sobota
Godzina | Mecz | Wynik |
10:00 | OpusCapita – Arcis Toruń | : |
10:20 | FC Drewce – Flotcamp | : |
10:40 | Golden Boys – Team-UA | : |
11:00 | Tormal – Reszty Nie Trzeba | : |
11:20 | OpusCapita – FC Drewce | : |
11:40 | Arcis Toruń – Flotcamp | : |
12:00 | Golden Boys – Tormal | : |
12:20 | Team-UA – Reszty Nie Trzeba | : |
12:40 | OpusCapita – Flotcamp | : |
13:00 | Arcis Toruń – FC Drewce | : |
13:20 | Golden Boys – Reszty Nie Trzeba | : |
13:40 | Team-UA – Tormal | : |
14:00 | Ragazzi – FC Sąsieczno | : |
14:20 | Sempre Sempre – Brzoza Toruńska | : |
14:40 | JBB Toruń – The Blues | : |
15:00 | Strażak Grębocin – Redburn | : |
15:20 | Ragazzi – Sempre Sempre | : |
15:40 | FC Sąsieczno – Brzoza Toruńska | : |
16:00 | JBB Toruń – Strażak Grębocin | : |
16:20 | The Blues – Redburn | : |
16:40 | Ragazzi – Brzoza Toruńska | : |
17:00 | FC Sąsieczno – Sempre Sempre | : |
17:20 | JBB Toruń – Redburn | : |
17:40 | The Blues – Strażak Grębocin | : |
18:00 | 1. miejsce w grupie A – 2. miejsce w grupie C | : |
18:20 | 1. miejsce w grupie B – 2. miejsce w grupie D | : |
18:40 | 1. miejsce w grupie C – 2. miejsce w grupie A | : |
19:00 | 1. miejsce w grupie D – 2. miejsce w grupie B | : |
19:30 | Zwycięzca ćwierćfinału nr 1 – Zwycięzca ćwierćfinału nr 2 | : |
20:00 | Zwycięzca ćwierćfinału nr 3 – Zwycięzca ćwierćfinału nr 4 | : |
20:30 | Zwycięzca półfinału nr 1 – Zwycięzca półfinału nr 2 | : |
Niedziela
Godzina | Mecz | Wynik |
10:00 | Havana – Ciężkie Dropsy | : |
10:20 | Zwycięzca ćwierćfinału nr 3 – Bartist Toruń | : |
10:40 | Havana – Jakubskie Toruń | : |
11:00 | Ciężkie Dropsy – Bartist Toruń | : |
11:20 | Jakubskie Toruń – Zwycięzca ćwierćfinału nr 3 | : |
11:40 | Havana – Bartist Toruń | : |
12:00 | Ciężkie Dropsy – Jakubskie Toruń | : |
12:20 | Havana – Zwycięzca ćwierćfinału nr 3 | : |
12:40 | Jakubskie Toruń – Bartist Toruń | : |
13:00 | Ciężkie Dropsy – Zwycięzca ćwierćfinału nr 3 | : |
13:20 | Galacticos Lizard King – Zwycięzca ćwierćfinału nr 1 | : |
13:40 | Zwycięzca ćwierćfinału nr 2 – Zwycięzca ćwierćfinału nr 4 | : |
14:00 | Galacticos Lizard King – Dzika Karta | : |
14:20 | Zwycięzca ćwierćfinału nr 1 – Zwycięzca ćwierćfinału nr 4 | : |
14:40 | Dzika Karta – Zwycięzca ćwierćfinału nr 2 | : |
15:00 | Galacticos Lizard King – Zwycięzca ćwierćfinału nr 4 | : |
15:20 | Zwycięzca ćwierćfinału nr 1 – Dzika Karta | : |
15:40 | Galacticos Lizard King – Zwycięzca ćwierćfinału nr 2 | : |
16:00 | Dzika Karta – Zwycięzca ćwierćfinału nr 4 | : |
16:20 | Zwycięzca ćwierćfinału nr 1 – Zwycięzca ćwierćfinału nr 2 | : |
17:00 | 1. miejsce w grupie A – 2. miejsce w grupie B | : |
17:30 | 2. miejsce w grupie A – 1. miejsce w grupie B | : |
18:00 | Zwycięzca półfinału nr 1 – Zwycięzca półfinału nr 2 | : |