Godzina Mecz Wynik
Grupa A
10:00 Havana – Ciężkie Dropsy 0 : 0
10:20 OpusCapita – Bartist Toruń

– B. Olkowski, B. Dębicki, B. Olkowski, B. Dębicki

0 : 4
10:40 Havana – Jakubskie Toruń

– M. Dudek

0 : 1
11:00 Ciężkie Dropsy – Bartist Toruń

– B. Olkowski, B. Dębicki, B. Dębicki, B. Olkowski, F. Mierzejewski, B. Mierzejewski, B. Dębicki

 

0 : 7

11:20 Jakubskie Toruń – OpusCapita

– P. Prowancki

 0 : 1
11:40 Havana – Bartist Toruń

R. Wojnowski, M. Auguściński – K, Elsner, B. Dębicki

2 : 2
12:00 Ciężkie Dropsy – Jakubskie Toruń

S. Gęgotek, B. Przypis, M. Dudek, M. Dudek

0 : 4
12:20 Havana – OpusCapita

A. Donets –

 1 : 0
12:40 Jakubskie Toruń – Bartist Toruń

M. Wróblewski – B. Dębicki

 

 1 : 1

13:00 Ciężkie Dropsy – OpusCapita

– B. Zwolankowski, T. Śliwiński, T. Śliwiński

0 : 3
Grupa B
13:20 Galacticos Lizard King – FC Drewce

M. Grzelak, M. Grzelak – Ł. Sikorski, Ł. Sikorski

2 : 2
13:40 JBB Toruń – Strażak Grębocin

N. Wójcik, P. Kłaniecki , J. Wiśniewski, N. Wójcik –

 4 : 0
14:00 Galacticos Lizard King – Ragazzi

I. Góźdź – A. Bednarczyk

1 : 1
14:20 FC Drewce – Strażak Grębocin

K. Pawlik, Ł. Sikorski, Ł. Sikorski – A. Opoka, K. Machałowski, K. Machałowski

3 : 3
14:40 Ragazzi – JBB Toruń

K. Moryson – J. Wiśniewski, J. Wiśniewski

 

1 : 2

15:00 Galacticos Lizard King – Strażak Grębocin

M. Rafiński, P. Brończyk –

 2 : 0
15:20 FC Drewce – Ragazzi

W. Siołkowski, Ł. Sikorski – D. Kwiatkowski (og)

 2 : 1
15:40 Galacticos Lizard King – JBB Toruń

M. Grzelak – J. Wiśniewski

1 : 1
16:00 Ragazzi – Strażak Grębocin

A. Bednarczyk, A. Bednarczyk, D. Żóchowski

 3 : 0
16:20 FC Drewce – JBB Toruń 0 : 0
Półfinały
17:00 Bartist Toruń – Galacticos Lizard King

B. Dębicki, B. Mierzejewski, B. Olkowski – M. Grzelak, M. Rafiński

3 : 2
17:30 Jakubskie Toruń – JBB Toruń

K.Czyszek, M. Jankowski –

2 : 0
Finał
18:00 Bartist Toruń – Jakubskie Toruń

B. Dębicki, B. Olkowski, B. Dębicki – M. Jankowski, K. Czyszek

3 : 2

 

Grupa A M Z R P G+ G- P
1. Bartist Toruń 4 2 2 0 14 3 8
2. Jakubskie Toruń 4 2 1 1 6 2 7
3. OpusCapita 4 2 0 2 4 5 6
4. Havana 4 1 2 1 3 3 5
5. Ciężkie Dropsy 4 0 1 3 0 14 1
Grupa B M Z R P G+ G- P
1. JBB Toruń 4 2 2 0 7 2 8
2. Galacticos Lizard King 4 1 3 0 6 4 6
3. FC Drewce 4 1 3 0 7 6 6
4. Ragazzi 4 1 1 2 6 5 4
5. Strażak Grębocin 4 0 1 3 3 12 1

Król strzelców: Bartłomiej Dębicki (Bartist Toruń)

Najlepszy bramkarz: Michał Kosiński (JBB Toruń)

Najlepszy zawodnik: Bartosz Olkowski (Bartist Toruń)