Strona odświeża się automatycznie co 60 sekund.

Godzina Mecz Wynik
Faza grupowa
10:00 OpusCapita – Arcis Toruń

M.Jankowski

1 : 0
10:20 FC Drewce – Flotcamp

M. Lewandowski, Sz. Sikorski – T. Sadowski

2 : 1
10:40 Golden Boys – Team-UA

Ł. Małkiewicz – S. Lysko, R. Sielatycki (og), I. Yurchyk, S. Pryimak

1 : 4
11:00 Tormal – Reszty Nie Trzeba

Ł. Chrzanowski – D. Bukowski, D. Bukowski

 

1 : 2
11:20 OpusCapita – FC Drewce

– W. Siołkowski, M. Lewandowski, Ł. Sikorski, B. Zwolankowski (og), Ł. SIkorski

0 : 5
11:40 Arcis Toruń – Flotcamp

K. Wołos, J. Gajek, D. ZIelaskiewicz, M. Bugajak, M. Bugajak – M. Mendyka, T. Sadowski

 

5 : 2
12:00 Golden Boys – Tormal

Ł. Małkiewicz, R. Sielatycki – M. Cellmer, S. Buczkowski, K. Piątek, K. Piątek, M. Banaszek, M. Banaszek, K. Dudek

2 : 7
12:20 Team-UA – Reszty Nie Trzeba 0 : 0
12:40 OpusCapita – Flotcamp

P. Kołodziejczyk – S. Kaźmierczak (og)

1 : 1
13:00 Arcis Toruń – FC Drewce

D. Zielaskiewicz – M. Lewandowski, Ł. Sikorski

1 : 2
13:20 Golden Boys – Reszty Nie Trzeba

– P. Dierżanowski, D. Bukowski, Ł. Syrocki, M. Śledziński, D. Bukowski. M. Śledziński. D. Bukowski

0 : 7
13:40 Team-UA – Tormal 0 : 0
14:00 Ragazzi – FC Sąsieczno

A. Bednarczyk, W. Smetana, W. Smetana  P. Regulski, W. Smetana –

5 : 0
14:20 Sempre Sempre – Brzoza Toruńska

M. Siemiński – Ma. Boniecki, J. Pawłowski, Ł. Boniecki, J. Pawłowski, J. Pawłowski, Ł. Boniecki

1 : 6
14:40 JBB Toruń – The Blues

P. Kurlenda, K. Czyszek, B. Czekała – 

3 : 0
15:00 Strażak Grębocin – Redburn

S. Rumiński, J. Klejna – K. Ollivierre

2 : 1
15:20 Ragazzi – Sempre Sempre

P. Regulski, A. Bednarczyk, P. Regulski, A. Bednarczyk, P. Regulski –

5 : 0
15:40 FC Sąsieczno – Brzoza Toruńska

Ł. Boniecki, Ma. Boniecki, Ł. Szczęsny

0 : 3
16:00 JBB Toruń – Strażak Grębocin

K. Czyszek – S. Rumiński

1 : 1
16:20 The Blues – Redburn 0 : 0
16:40 Ragazzi – Brzoza Toruńska

D. Żóchowski, A. Bednarczyk –

2 : 0
17:00 FC Sąsieczno – Sempre Sempre

 Sz. Boniecki, Sz. Boniecki. A. Ruszkowski, Ł. Sieminski (og) – Jakub Gul, Jakub Gul, M. Siemiński

4 : 3
17:20 JBB Toruń – Redburn

K. Czyszek, T. Zieliński – K. Ollivierre, K. Ollivierre

2 : 2
17:40 The Blues – Strażak Grębocin

– D. Brojanowski, A. Opoka

0 : 2
Ćwierćfinały
18:00 FC Drewce – Brzoza Toruńska

Ł. Sikorski Ł,. Sikorski,  Ł. Sikorski, Sz. Sikorski, Ł. Sikorski – Ł. Boniecki

5 : 1
18:20 Reszty Nie Trzeba – JBB Toruń

– J. Wiśniewski, J. Wiśniewski, M. Kukowski

 0 : 3
18:40 Ragazzi – OpusCapita  0 : 0

(k. 3:4)

19:00 Strażak Grębocin – Team-UA 0 : 0

(k. 2:1)

Półfinały
19:30 FC Drewce – JBB Toruń

Ł. Sikorski, S. Ostrowski, D. Kwiatkowski, Sz. Sikorski

4 : 0
20:00 OpusCapita – Strażak Grębocin

P. Delimata, P. Kołodziejczyk – A. Opoka (k)

2 : 1
Finał
20:30 FC Drewce – OpusCapita

W. Sikołkowski, S. Ostrowski –

 2 : 0
Faza grupowa – tabele
Grupa A M Z R P G+ G- P
1. FC Drewce 3 3 0 0 9 2 9
2. OpusCapita 3 1 1 1 2 6 4
3. Arcis Toruń 3 1 0 2 6 4 3
4. Flotcamp 3 0 1 2 4 8 1

 

Grupa B M Z R P G+ G- P
1. Reszty Nie Trzeba 3 2 1 0 9 1 7
2. Team-UA 3 1 2 0 4 1 5
3. Tormal 3 1 1 1 8 4 4
4. Golden Boys 3 0 0 3 3 18 0

 

Grupa C M Z R P G+ G- P
1. Ragazzi 3 3 0 0 12 0 9
2. Brzoza Toruńska 3 2 0 1 9 3 6
3. FC Sąsieczno 3 1 0 2 4 11 3
4. Sempre Sempre 3 0 0 3 4 15 0

 

Grupa D M Z R P G+ G- P
1. Strażak Grębocin 3 2 1 0 5 2 7
2. JBB Toruń 3 1 2 0 6 3 5
3. Redburn 3 0 2 1 3 4 2
4. The Blues 3 0 1 2 0 5 1

Król strzelców: Łukasz Sikorski (FC Drewce)

Najlepszy bramkarz: Sebastian Foksiński (OpusCapita)

Najlepszy zawodnik turnieju: Łukasz Sikorski (FC Drewce)