2 i 3 lipca to ostatni akcent sezonu Wiosna 2022. Czekają nas bowiem dwa wyjątkowe turnieje, w których główną nagrodą są przepustki gwarantujące udział w imprezach ogólnopolskich.

2 lipca – eliminacje FA Masters Cup – gramy o 3 Rogi Karny!

Podstawowym założeniem pierwszej fazy turnieju Masters jest całkowite ograniczenie drużyn i zawodników występujących w bieżącym sezonie na najwyższym szczeblu rozgrywek – w Lidze A. Do turnieju przystąpić zatem mogą zawodnicy i drużyny zrzeszone wyłącznie w ligach niższych tj. B, C, D i E. Turniej odbędzie się w formule Open (z zastrzeżeniem wymienionym wyżej), zatem możliwe jest włączanie do zespołów zawodników innych drużyn, tworzenie się nowych na potrzeby imprezy, jak również udział drużyn i zawodników niezrzeszonych w FA.

Główną nagrodą dla zwycięzcy eliminacji turnieju Masters jest przepustka na prestiżowy ogólnopolski turniej 3 RogiKarny (16 lipca – Warszawa). Oprócz tego najlepsze drużyny eliminacji Masters Cup (nie mniej niż 4) uzyskają awans do niedzielnego finału, gdzie włączą się do walki o Puchar Torunia i wyjazd na Puchar Polski.

Termin: 2 lipca
Liczba drużyn: maksymalnie 32
Miejsce: Orlik Wojska Polskiego / Rydygiera
System gry: Faza grupowa / Faza pucharowa
Wpisowe: 300 zł
Termin zgłoszeń: 24 czerwca do końca dnia

Gwarantujemy sportowo-piknikową atmosferę z cateringiem w formie grilla dla wszystkich zawodników oraz dodatkowe nagrody.

Jeśli masz jakieś pytania, lub chciałbyś zgłosić ekipę. Napisz do nas: biuro@futbol-arena.pl.

3 lipca – finały FA Masters Cup – gramy o Puchar Miasta i Fortuna Puchar Polski!

W finałach gwarantowaną możliwość udziału posiadają drużyny występujące na szczeblu Ligi A. W turnieju wystąpią również najlepsze ekipy sobotnich eliminacji, zaś całość zostanie zwieńczona walką o Puchar Torunia i przepustkę na turniej Fortuna Puchar Polski, który odbędzie się 10 lipca w Warszawie.

Termin: 3 lipca
Liczba drużyn: 8/10/12 (ostateczny format turnieju zostanie ustalony, gdy poznamy wszystkich zadeklarowanych uczestników wśród A-ligowców)
Miejsce: Orlik Wojska Polskiego
System gry: Faza grupowa / Faza pucharowa

Podczas Pucharu Torunia gwarantujemy catering w formie grilla dla wszystkich zawodników oraz dodatkowe nagrody.

Wstępnie zgłoszone zespoły:
Eliminacje Masters Cup – turniej o przepustkę na turniej 3 RogiKarny
  1. OpusCapita
  2. Golden Boys
  3. FC Drewce
  4. JBB Toruń
  5. Redburn
  6. Arcis Toruń
  7. Sempre Sempre
  8. The Blues
  9. FC Sąsieczno
  10. Tormal
  11. Reszty Nie Trzeba
  12. Team-UA
  13. Strażak Grębocin
  14. Brzoza Toruńska
  15. Ragazzi
  16. Flotcamp
Finały Masters Cup – turniej o Puchar Miasta i przepustkę na Fortuna Puchar Polski
  1. Bartist Toruń
  2. Jakubskie Toruń
  3. Havana
  4. Ciężkie Dropsy
  5. Galacticos Lizard King
  6. /// uczestnik eliminacji – półfinalista ///
  7. /// uczestnik eliminacji – półfinalista ///
  8. /// uczestnik eliminacji – półfinalista ///
  9. /// uczestnik eliminacji – półfinalista ///
  10. /// uczestnik eliminacji – dzika karta ///