#proTYPER
TOP TYGODNIA
Wyniki
KALENDARZ
Newsy
REGULAMIN
FUTBOL.TV
VEO
Veo Live
YOUTUBE
VeoPoradnik
FOTORELACJE
TOP 100
Archiwum
KONTAKT
propozycje do top tygodnia
SZUKAJ
LIGA A
Tabela
Terminarz | Wyniki
Statystyki indywidualne
LIGA B
Tabela
Terminarz | Wyniki
Statystyki indywidualne
LIGA C
Tabela
Terminarz | Wyniki
Statystyki indywidualne
Liga D
Tabela
Terminarz | Wyniki
Statystyki indywidualne
Liga E
Tabela
Terminarz | Wyniki
Statystyki indywidualne
22 kwietnia, 00:00
Liga D
FC Legends Kowalewo
FC Drewce II
21 kwietnia, 20:00
Liga A
HAVANA
5
JBB Toruń
3
21 kwietnia, 19:00
Liga A
OpusCapita
3
Gmina Lipno
4
21 kwietnia, 18:00
Liga A
Q-JAWY Skiety Klapki
5
FC Drewce
3
21 kwietnia, 17:00
Liga E
Komturia Toruń
3
Starecegly.com
6
21 kwietnia, 17:00
Liga A
Ragazzi
1
Bartist
7
21 kwietnia, 16:00
Liga C
Team-UA II
7
Central Campus
2
21 kwietnia, 16:00
Liga A
Galacticos Lizard King
8
Albatros Interset
3
21 kwietnia, 15:00
Liga C
KS Inflacja
2
FC Posti
1
21 kwietnia, 15:00
Liga B
Wulcar Lulkowo
0
OKS Rubinkowo
5
21 kwietnia, 14:00
Liga C
Hydra Nieszawka
3
Nexler Team
3
21 kwietnia, 14:00
Liga B
Redburn Kamlex
3
Squadra Azzurra
3
21 kwietnia, 13:00
Liga E
Wolf’s Toruń
5
Decosquad
4
21 kwietnia, 13:00
Liga B
Impact Obrowo
3
Arcis Alvent Toruń
6
21 kwietnia, 12:00
Liga D
KOKA Team
3
FC Golden Six
3
21 kwietnia, 12:00
Liga B
Flotcamp
1
MTL Dom Stali
2
21 kwietnia, 11:00
Liga C
Sparta Carmager Toruń
3
WUTEH
1
21 kwietnia, 11:00
Liga B
Młodzi Emeryci NordGips FC
3
RYWAL RHC
4
21 kwietnia, 10:00
Liga E
NEUCA
5
Gamet Team
0
21 kwietnia, 10:00
Liga B
JBB II Toruń
0
FCTP
8
20 kwietnia, 19:00
Liga C
PZWANN
3
Gladiator Nieszawka
2
20 kwietnia, 18:00
Liga D
FC Lampart Lubicz
4
Emeryci i Renciści
1
20 kwietnia, 17:00
Liga E
KS Inflacja II
4
Pak Technik
20
20 kwietnia, 17:00
Liga C
Galactik Football G-D
10
Jordanki
0
20 kwietnia, 16:00
Liga E
FC Devils
8
AKS Toronto
1
20 kwietnia, 15:00
Liga E
FC Złotoria
5
As Majer Flotcamp II
3
20 kwietnia, 15:00
Liga D
FC Rangers Toruń
7
White Tigers
11
20 kwietnia, 14:00
Liga E
FC Zbieranina
2
Ando FC
7
20 kwietnia, 13:00
Liga D
Moonkunku FC
3
Bactotech Toruń
4
20 kwietnia, 12:00
Liga D
Golden Boys
6
PZWANN 2.0
3
20 kwietnia, 11:00
Liga D
Formyca Toruń
4
Inter Toruń
3
18 kwietnia, 20:00
Liga B
MTL Dom Stali
2
Młodzi Emeryci NordGips FC
8
14 kwietnia, 20:00
Liga A
Gmina Lipno
1
HAVANA
2
14 kwietnia, 19:00
Liga E
Decosquad
5
AKS Toronto
3
14 kwietnia, 19:00
Liga A
FC Drewce
Galacticos Lizard King
25 kwietnia, 20:00
Liga C
Tormal
Clar System
26 kwietnia, 19:30
Liga B
Team-UA
EM3DACH
27 kwietnia, 12:00
Liga D
Inter Toruń
Emeryci i Renciści
27 kwietnia, 12:00
Liga D
Moonkunku FC
FC Rangers Toruń
27 kwietnia, 13:00
Liga D
FC Golden Six
FC Legends Kowalewo
27 kwietnia, 14:00
Liga D
Formyca Toruń
Bactotech Toruń
27 kwietnia, 14:00
Liga E
FC Zbieranina
AKS Toronto
27 kwietnia, 14:00
Liga E
FC Devils
Ando FC
27 kwietnia, 15:00
Liga D
PZWANN 2.0
FC Drewce II
27 kwietnia, 15:00
Liga E
Wolf’s Toruń
As Majer Flotcamp II
27 kwietnia, 16:00
Liga C
Nexler Team
Team-UA II
27 kwietnia, 16:00
Liga E
Decosquad
FC Złotoria
27 kwietnia, 17:00
Liga C
PZWANN
Clar System
27 kwietnia, 18:00
Liga C
Tormal
Gladiator Nieszawka
27 kwietnia, 19:00
Liga C
Jordanki
Sparta Carmager Toruń
27 kwietnia, 20:00
Liga B
Redburn Kamlex
Wulcar Lulkowo
28 kwietnia, 10:00
Liga B
Squadra Azzurra
Arcis Alvent Toruń
28 kwietnia, 10:00
Liga E
Starecegly.com
KS Inflacja II
28 kwietnia, 11:00
Liga B
OKS Rubinkowo
EM3DACH
28 kwietnia, 11:00
Liga E
OSP Bierzgłowo
Gamet Team
28 kwietnia, 12:00
Liga B
MTL Dom Stali
FCTP
28 kwietnia, 12:00
Liga E
Komturia Toruń
Pak Technik
28 kwietnia, 13:00
Liga B
RYWAL RHC
Flotcamp
28 kwietnia, 13:00
Liga D
KOKA Team
FC Lampart Lubicz
28 kwietnia, 14:00
Liga B
Impact Obrowo
Młodzi Emeryci NordGips FC
28 kwietnia, 14:00
Liga D
White Tigers
Golden Boys
28 kwietnia, 15:00
Liga B
Team-UA
JBB II Toruń
28 kwietnia, 15:00
Liga C
KS Inflacja
Central Campus
28 kwietnia, 16:00
Liga A
JBB Toruń
Bartist
28 kwietnia, 16:00
Liga C
WUTEH
Hydra Nieszawka
28 kwietnia, 17:00
Liga A
FC Drewce
Albatros Interset
28 kwietnia, 17:00
Liga C
FC Posti
Galactik Football G-D
28 kwietnia, 18:00
Liga A
Galacticos Lizard King
HAVANA
28 kwietnia, 19:00
Liga A
Q-JAWY Skiety Klapki
Gmina Lipno
28 kwietnia, 20:00
Liga A
OpusCapita
Ragazzi
Top MVP – aktualny sezon
Wszystkie ligi
Top 100 MVP - aktualny sezon
#
Zawodnik
Zespół
1
Ihor Sharandak
Bactotech Toruń
4
2
Adrian Piątkowski
OKS Rubinkowo
3
3
Filip Piekański
Ando FC
3
4
Bogdan Sojka
Pak Technik
3
5
Remigiusz Wojnowski
FCTP
2
6
Mateusz Jaworski
EM3DACH
2
7
Kamil Kamiński
Hydra Nieszawka
2
8
Michał Braszkiewicz
Młodzi Emeryci NordGips FC
2
9
Łukasz Sikorski
White Tigers
2
10
Kajetan Zawadzki
FC Golden Six
2
11
Damian Mondrzejewski
MTL Dom Stali
1
12
Bartosz Łagodziński
Impact Obrowo
1
13
Paweł Rapciewicz
MTL Dom Stali
1
14
Marcin Auguściński
HAVANA
1
15
Tomasz Jakubiec
RYWAL RHC
1
16
Jakub Rostkowski
HAVANA
1
17
Bartosz Wilga
HAVANA
1
18
Antoni Motyka
Impact Obrowo
1
19
Mateusz Wróblewski
Ragazzi
1
20
Bartosz Lewandowski
NEUCA
1
21
Radosław Polak
FCTP
1
22
Tomasz Wędzina
PZWANN 2.0
1
23
Artur Polak
Sparta Carmager Toruń
1
24
Mateusz Marcinkowski
Tormal
1
25
Paweł Błaszczyk
Golden Boys
1
26
Konrad Marcinkowski
Moonkunku FC
1
27
Kacper Krupa
Squadra Azzurra
1
28
Sebastian Górczewski
Decosquad
1
29
Alan Gierlikowski
HAVANA
1
30
Rafał Budrewicz
FC Devils
1
31
Jakub Tekliński
Galactik Football G-D
1
32
Mateusz Anuszewski
JBB Toruń
1
33
Artur Nikoniuk
White Tigers
1
34
Krzysztof Orłowski
FC Devils
1
35
Maciej Kamiński
Młodzi Emeryci NordGips FC
1
36
Wiktor Jaworski
KS Inflacja
1
37
Mateusz Bugajak
Arcis Alvent Toruń
1
38
Dariusz Grochocki
Galactik Football G-D
1
39
Filip Murawski
Gladiator Nieszawka
1
40
Miłosz Rutkowski
Starecegly.com
1
41
Jonasz Czyża
FC Złotoria
1
42
Tomasz Zieliński
The Provocation
1
43
Krzysztof Kruszyński
KOKA Team
1
44
Konrad Sztuka
Arcis Alvent Toruń
1
45
Patryk Kantorski
KOKA Team
1
46
Bartosz Makowiecki
Decosquad
1
47
Marek Kołkowski
KS Inflacja
1
48
Łukasz Biernat
Golden Boys
1
49
P. Parzych
FC Lampart Lubicz
1
50
Paweł Brążkiewicz
WUTEH
1
51
Szymon Żbikowski
Squadra Azzurra
1
52
Marcel Wcisło
Redburn Kamlex
1
53
Damian Rumiński
Castorama Toruń
1
54
Jakub Borkowski
Wolf’s Toruń
1
55
Serhii Dityuk
Team-UA II
1
56
Jakub Podlas
Gmina Lipno
1
57
Bartosz Dominiak
Wolf’s Toruń
1
58
Mieszko Materna
Q-JAWY Skiety Klapki
1
59
Szymon Paczkowski
Nexler Team
1
60
Michał Szulc
Komturia Toruń
1
61
Krystian Kasuła
As Majer Flotcamp II
1
62
Jakub Gajek
Arcis Alvent Toruń
1
63
Piotr Panek
Emeryci i Renciści
1
64
Jakub Gruszczyński
Moonkunku FC
1
65
Maciej Jaroszewski
Galacticos Lizard King
1
66
Stanisław Moczyński
FC Złotoria
1
67
Krystian Rygielski
Młodzi Emeryci NordGips FC
1
68
Stanisław Briegmann
Jordanki
1
69
Łukasz Pacholec
FC Legends Kowalewo
1
70
Krzysztof Elsner
Bartist
1
71
Marcin Zieliński
Emeryci i Renciści
1
72
Kamil Wierzbowski
KS Inflacja II
1
73
Bartosz Wilkanowski
JBB Toruń
1
74
Grzegorz Nalaskowski
Ando FC
1
75
Artur Wolman
KS Inflacja II
1
76
Bartosz Elwartowski
Bartist
1
77
Bartosz Maciejewski
Nexler Team
1
78
Oskar Streich
KOKA Team
1
79
Kacper Urbański
OpusCapita
1
80
Damian Kołodziejczyk
WUTEH
1
81
Marcin Kaczorowski
Gmina Lipno
1
82
Michał Karczewski
OSP Bierzgłowo
1
83
Jan Wąsikowski
Gladiator Nieszawka
1
84
Dawid Żóchowski
Ragazzi
1
85
Krzysztof Duszyński
NEUCA
1
86
Dawid Zamiatowski
PZWANN 2.0
1
87
Oskar Marendowski
FC Złotoria
1
88
Dariusz Ciepliński
FC Legends Kowalewo
1
89
Nazar Bashynskyi
Team-UA
1
90
Nikodem Wójcik
JBB Toruń
1
91
Kamil Pokwapisz
FC Posti
1
92
Patryk Laskowski
PZWANN
1
93
Bartłomiej Śmigrodzki
Q-JAWY Skiety Klapki
1
94
Kacper Tarkowski
Arcis Alvent Toruń
1
95
Michał Rafiński
Galacticos Lizard King
1
96
Filip Mierzejewski
Bartist
1
97
Nathaniel Sobczak
Nexler Team
1
98
Jarosław Rogoziński
Starecegly.com
1
99
Mateusz Went
FC Devils
1
100
Patryk Graban
Inter Toruń
1
Search