Informujemy, że:

  1. JS Power-Pol (Liga A) złożył wniosek o wycofanie zespołu z rozgrywek po 7. kolejce rozgrywek. W związku z tym, powołując się na §2 pkt. 11a Regulaminu rozgrywek wyniki meczów z udziałem ww. zespołu zostają anulowane wraz z dorobkiem indywidualnym graczy. Kartki pozostają utrzymane.
  2. B.A.U.S. A.T (Liga E1) po 8. kolejce został wykluczony z rozgrywek na podstawie §2 pkt. 8 Regulaminu rozgrywek. Powołując się na §2 pkt. 11a Regulaminu rozgrywek wyniki meczów z udziałem ww. zespołu zostają anulowane wraz z dorobkiem indywidualnym graczy. Kartki pozostają utrzymane.

Ponadto:

W związku ze złamaniem regulaminu rozgrywek podczas meczów 7. i 8. kolejki Ligi B z udziałem Wulcaru Lulkowo (Liga B – 7 kol. vs. Arcis Toruń, 8 kol. vs. Tormal):

  • ze względu na występ w zespole Wulcar Lulkowo nieuprawnionego zawodnika do gry – Jakuba Oczki (konieczność odbycia pauzy za pokazane żółte kartki – w 7. kolejce za 3 żk, w 8. kolejce za 5 żk), wynik obu spotkań zostaje zweryfikowany jako walkower dla Arcis Toruń (7) oraz dla Tormalu (8).
  • statystyki indywidualne Wulcaru zostają anulowane, zdobycz Arcis Toruń, Tormalu oraz kary indywidualne wszystkich drużyn pozostają utrzymane.
  • gracz Jakub Oczki zobligowany jest do odbycia pauzy w dwóch następnych spotkaniach Wulcaru Lulkowo.

 

Inne artykuły