Nim opublikujemy nominacje do nagród za ostatni sezon, czas odrobić zaległości. Jeśli jesteście wciąż ciekawi kto zgarnął nagrody indywidualne za sezon Jesień 2021 – oto nadszedł ten moment!
 
Wszystkich wyróżnionych laureatów zapraszamy na najbliższą galę rozdania nagród, podczas której wręczone zostaną nagrody.

Liga A

MVP – Marcin Auguściński (Havana Toruń)

Najlepszy bramkarz – Dawid Łopatowski (Mokre Mucha Team)

Najlepszy zawodnik defensywny – Rafał Więckowski (Mokre Mucha Team)

Odkrycie sezonu – Marcel Zimmermann (Havana Toruń)

Król strzelców – Maciej Dudek (Jakubskie Toruń)

Najlepszy asystent – Remigiusz Wojnowski (FCTP)

Liga B

MVP – Patryk Wrześniewski (Impact Obrowo)

Najlepszy bramkarz – Radosław Stanisławski (Impact Obrowo)

Najlepszy zawodnik defensywny – Błażej Zwolankowski (OpusCapita)

Odkrycie sezonu – Oliwier Malinowski (Ciężkie Dropsy)

Król strzelców – Oliwier Malinowski (Ciężkie Dropsy)

Najlepszy asystent – Patryk Tarkowski (Dekam Pokrycia Dachowe)

Liga C

MVP – Krystian Głodowski (Arcis Toruń)

Najlepszy bramkarz – Maksymilian Szmigiel (Strażak Grębocin)

Najlepszy zawodnik defensywny – Jeremi Zaremba (Flotcamp)

Odkrycie sezonu – Hubert Maciąg (Strażak Grębocin)

Król strzelców – Paweł Makowski (LIS TEURI)

Najlepszy asystent – Kacper Urbański (Oldboys Służewo)

Liga D1

MVP – Daniel Paprocki (PHU Batory)

Najlepszy bramkarz – Dominik Dunajski (Skiety Klapki)

Najlepszy zawodnik defensywny – Maciej Bieńkowski (PHU Batory)

Odkrycie sezonu – Łukasz Malinowski (Oldboys Team Toruń)

Król strzelców – Damian Mondrzejewski (PHU Batory)

Najlepszy asystent – Łukasz Malinowski (Oldboys Team Toruń)

Liga D2

MVP – Krzysztof Grunenberg (MTL Dom Stali Nierdzewnej)

Najlepszy bramkarz – Mariusz Małolepszy (PZWANN)

Najlepszy zawodnik defensywny – Maciej Kilanowski (TS Opatrunki Bella)

Odkrycie sezonu – Kacper Machałowski (TS Opatrunki Bella)

Król strzelców – Paweł Lipiński (MTL Dom Stali Nierdzewnej)

Najlepszy asystent – Łukasz Wiśniewski (MTL Dom Stali Nierdzewnej)

Liga D3

MVP – Jarosław Zawada (Asede)

Najlepszy bramkarz – Damian Pawlewicz (Albatros Brico Depot)

Najlepszy zawodnik defensywny – Dawid Zielaskiewicz (Asede)

Odkrycie sezonu – Jakub Grembocki (Albatros Brico Depot)

Król strzelców – Jarosław Zawada (Asede)

Najlepszy asystent – Jakub Grembocki (Albatros Brico Depot)