Organizatorzy rozgrywek Futbol Arena mają przyjemność zaprosić uczestników sezonu Wiosna 2022 na galę rozdania nagród, która odbędzie się 15 lipca (piątek) w Klubie „Lucky Star” w centrum handlowo-rozrywkowym Plaza przy ul. Broniewskiego 90. Początek części oficjalnej od godziny 19.00. 

Podczas uroczystości oficjalnego zakończenia sezonu Wiosna 2022 tradycyjnie uhonorowani zostaną zespoły z miejsc 1-3 w każdej lidze, a także zwycięzcy kategorii indywidualnych każdej z nich (MVP, odkrycie sezonu, król strzelców, król asyst, najlepszy bramkarz oraz najlepszy zawodnik defensywny).

Liczymy, że impreza będzie znakomitą okazją, by wspólnie podsumować sezon, powspominać najciekawsze mecze, podyskutować o planach i ambicjach na kolejny sezon, ale przede wszystkim chcemy, by była to kolejna możliwość do integracji naszego środowiska. Środowiska fantastycznych zawodników i kibiców najlepszej Ligi w Toruniu!

Początek części oficjalnej, podczas której będą wręczane nagrody, medale oraz puchary dla mistrzów, zaplanowany jest na godzinę 19:00.

Podczas gali rozdane również zostaną zaległe nagrody zawodników wyróżnionych indywidualnie podczas sezonu Jesień 2021. Przed galą ogłosimy wszystkie wyróżnienia za poprzedni sezon. Do wszystkich zawodników postaramy się również wysłać indywidualne zaproszenia.

Rezerwacje należy składać osobiście lub mailowo na adres torun@luckystar.com.pl. Rezerwacja jest płatna: 100 zł do 10 osób, 200 zł do 20 osób do wykorzystania w barze. Rezerwacje i płatność (gotówką na miejscu) przyjmowane są najpóźniej 2 dni przed imprezą. Dokonując rezerwacji należy podać imię i nazwisko osoby rezerwującej, nazwę drużyny oraz orientacyjną ilość osób do rezerwacji miejsc.

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc wynikającą z pomniejszenia lokalu rezerwacje miejsc siedzących ograniczone zostały wyłącznie do laureatów sezonu Wiosna 2022.

Inne artykuły