Organizatorzy rozgrywek Futbol Arena mają przyjemność zaprosić uczestników sezonu Jesień 2022 na galę rozdania nagród, która odbędzie się 2 grudnia (piątek) w Klubie „Lucky Star” w centrum handlowo-rozrywkowym Plaza przy ul. Broniewskiego 90. Początek części oficjalnej od godziny 18.00. 

Podczas uroczystości oficjalnego zakończenia sezonu Jesień 2022 tradycyjnie uhonorowani zostaną zespoły z miejsc 1-3 w każdej lidze, a także zwycięzcy kategorii indywidualnych każdej z nich (MVP, odkrycie sezonu, król strzelców, król asyst, najlepszy bramkarz oraz najlepszy zawodnik defensywny).

Liczymy, że impreza będzie znakomitą okazją, by wspólnie podsumować sezon, powspominać najciekawsze mecze, podyskutować o planach i ambicjach na kolejny sezon, ale przede wszystkim chcemy, by była to kolejna możliwość do integracji naszego środowiska. Środowiska fantastycznych zawodników i kibiców najlepszej Ligi w Toruniu!

Początek części oficjalnej, podczas której będą wręczane nagrody, medale oraz puchary dla mistrzów, zaplanowany jest na godzinę 18:00.

Ceremonia wręczenia nagród zaplanowana jest w godzinach 18.00 – 20.00. Prosimy o punktualne przybycie. Po gali w klubie odbędzie się impreza taneczna z udziałem DJ-a.

Rezerwacje należy składać osobiście lub mailowo na adres torun@luckystar.com.pl. Rezerwacja jest płatna: 100 zł do 10 osób, 200 zł do 20 osób do wykorzystania w barze. Rezerwacje i płatność (gotówką na miejscu) przyjmowane są najpóźniej 2 dni przed imprezą. Dokonując rezerwacji należy podać imię i nazwisko osoby rezerwującej, nazwę drużyny oraz orientacyjną ilość osób do rezerwacji miejsc.

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc wynikającą z pomniejszenia lokalu rezerwacje miejsc siedzących ograniczone zostały wyłącznie do laureatów sezonu Jesień 2022.