Organizatorzy rozgrywek Futbol Arena mają przyjemność zaprosić wszystkich uczestników wraz z osobami towarzyszącymi, a także sympatyków rozgrywek na oficjalną galę rozdania nagród i oficjalne zakończenie sezonu Wiosna 2023, które odbędzie się 14 lipca (piątek) w Klubie Muzycznym Lizard King przy ul. Kopernika 3 w Toruniu. Początek części oficjalnej od godziny 19.00. 

Podczas uroczystości oficjalnego zakończenia sezonu Wiosna 2023 tradycyjnie uhonorowani zostaną zespoły z miejsc 1-3 w każdej lidze, a także zwycięzcy kategorii indywidualnych każdej z nich (MVP, odkrycie sezonu, król strzelców, król asyst, najlepszy bramkarz oraz najlepszy zawodnik defensywny).

Liczymy, że impreza będzie znakomitą okazją, by wspólnie podsumować sezon, powspominać najciekawsze mecze, podyskutować o planach i ambicjach na kolejny sezon, ale przede wszystkim chcemy, by była to kolejna możliwość do integracji naszego środowiska. Środowiska fantastycznych zawodników i kibiców najlepszej Ligi w Toruniu!

Początek części oficjalnej, podczas której będą wręczane nagrody, medale oraz puchary dla mistrzów, zaplanowany jest na godzinę 19:00.

Ceremonia wręczenia nagród zaplanowana jest w godzinach 19.00 – 20.30. Prosimy o punktualne przybycie. Po gali w klubie odbędzie się impreza taneczna.

Rezerwacje należy składać mailowo na adres lizardkingtorun@gmail.com. Dokonując rezerwacji należy podać imię i nazwisko osoby rezerwującej, nazwę drużyny oraz orientacyjną ilość osób do rezerwacji miejsc. Przy dokonywaniu rezerwacji prosimy również o podanie informacji, czy rezerwacja stolików ma być również aktualna podczas imprezy tanecznej po gali.

Do zobaczenia 14 lipca!

Inne artykuły