Organizatorzy rozgrywek Futbol Arena mają przyjemność zaprosić wszystkich uczestników wraz z osobami towarzyszącymi, a także sympatyków rozgrywek na oficjalną galę rozdania nagród i oficjalne zakończenie sezonu Jesień 2023, które odbędzie się 15 grudnia (piątek) w Klubie Muzycznym Lizard King przy ul. Kopernika 3 w Toruniu. Początek części oficjalnej od godziny 17.30. 

Podczas uroczystości oficjalnego zakończenia sezonu Jesień 2023 tradycyjnie uhonorowani zostaną zespoły z miejsc 1-3 w każdej lidze, a także zwycięzcy kategorii indywidualnych każdej z nich (MVP, odkrycie sezonu, król strzelców, król asyst, najlepszy bramkarz oraz najlepszy zawodnik defensywny).

Liczymy, że impreza będzie znakomitą okazją, by wspólnie podsumować sezon, powspominać najciekawsze mecze, podyskutować o planach i ambicjach na kolejny sezon, ale przede wszystkim chcemy, by była to kolejna możliwość do integracji naszego środowiska. Środowiska fantastycznych zawodników i kibiców najlepszej Ligi w Toruniu!

Początek części oficjalnej, podczas której będą wręczane nagrody, medale oraz puchary dla mistrzów, zaplanowany jest na godzinę 17:30.

Ceremonia wręczenia nagród zaplanowana jest w godzinach 17.30 – 19.30. Prosimy o punktualne przybycie. 

Rezerwacje należy składać mailowo na adres lizardkingtorun@gmail.com. Dokonując rezerwacji należy podać imię i nazwisko osoby rezerwującej, nazwę drużyny oraz orientacyjną ilość osób do rezerwacji miejsc.

Do zobaczenia 15 grudnia !

Inne artykuły